Biesse Türkiye, 2024 yılı etkinliklerinin bir yenisini daha geride bıraktı.

Biesse Türkiye 11 Haziran tarihinde 5 Eksen CNC Masterclass etkinliğini gerçekleştirdi. İstanbul Maltepe’de bulunan 1500 m2’lik showroom alanında Türkiye’nin bir çok farklı ilinden 50’ye yakın misafiri ağırladı.

5 Eksen CNC Masterclass etkinliğinde Biesse’nin sunduğu yazılım çözümleri üzerine çok özel bir seminer ve 5 Eksen CNC makineler ile canlı demolar gerçekleştirildi. Deniz Candamar Kalyoncu, Biesse Türkiye ve Orta Doğu Pazarlama ve İletişim Müdürü ‘’Biesse olarak her yıl belirli periyotlarda ve farklı konseptlerde etkinlikler gerçekleştiriyoruz. Bu etkinlikler sayesinde katılım gösteren iş ortaklarımıza ihtiyaçlarına yönelik çözümler sunma fırsatı yakalıyoruz ve Biesse’nin fark yaratan teknolojilerini uzman ekibimiz eşliğinde tanıtıyoruz. Katılım gösteren misafirlerimize iş süreçleri için ilham olabilmek, yön gösterebilmek önceliğimiz. Bir sonraki etkinliğimiz ise 4-5 Temmuz tarihlerinde gerçekleştireceğimiz, Cam ve Ahşap işleme teknolojileri üzerine Technology Days etkinliği olacak. Bu etkinliğimizde Genius RS-A ve Master One C makinelerini showroomumuzda ilk kez canlı demolar eşliğinde tanıtma fırsatı bulacağız. Katılım gösterebilecek tüm misafirlerimizi bu etkinliğimize davet etmekten büyük mutluluk duyuyoruz.

Yıl boyunca etkinliğimiz olsun olmasın showroomumuzda size özel, ihtiyacınıza yönelik demo talebiniz için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Biesse’nin çözümleri hakkında detaylı bilgi almak ve daha fazlası için [email protected] adresine mail gönderebilir ya da +90 216 528 58 00 numaralı telefon numarasından bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ahşap, cam, taş, plastik ve kompozit malzemelerin işlenmesi için entegre hatlar ve makineler üreten uluslararası bir firmayız. 1969 yılında İtalya’da kurulan ve İtalya Borsası Euronext STAR segmentinde işlem gören firmamız, mobilya, konut ve inşaat, otomotiv ve havacılık sektörlerinde faaliyet gösteren müşterilerimizin iş gelişimini desteklemektedir.

Bugün, 160’tan fazla ülkeye ulaştığımız 4 üretim tesisi ve 30’dan fazla showroom ile dünya çapında sürekli büyüyen global ağımız sayesinde konsolide ciromuzun yaklaşık %80’i yurtdışından elde edilmektedir.
İşlenen tüm malzemelerin potansiyelini ortaya çıkarmak için 4.400 çalışanımızın uzmanlığı eşliğinde, alanlarında lider şirketlerin, İtalyan ve uluslararası tasarımın prestijli isimlerinin hayal gücünü güçlendiriyoruz.