Bir Dünya Devi CLASSEN Türkiye Ofisiyle Artık Sizlere Daha Yakın

Dünyanın önde gelen laminat parke üreticisi CLASSEN Grup, Almanya merkezli şirketinin Türkiye ofisiyle artık müşterilerine çok daha yakından hizmet verebilmenin gururunu taşıyor. İç mekân kullanımlarına yönelik yüksek kaliteli ahşap ve ahşap esaslı ürünler üreten CLASSEN, özellikle DIY (Kendin Yap) süpermarketleri, toptancılar ve uzman bayiiler gibi ticari ortakları için sunduğu eşsiz hizmetleriyle de dikkat çekiyor.

 

CLASSEN, Almanya’daki sermaye, tesis ve mühendislik çalışmaları ile Polonya’da üretim hatlarını geliştirmeye devam ederken, sürdürülebilirlik ve kaynakların korunmasına ve çevreye adamış ve bu prensipleri sürekli olarak uygulayan ve denetleyen bir şirket olarak beğeni topluyor.

 

İşte bu doğrultuda çalışmalarını sürdüren Classen Grup, tasarım ve laminatı yeni ekolojik alternatif zemin çözümünü “Neo by Classen“de buluşturuyor. Bu yenilik ile Classen hard flooring alanındaki liderliğini bir kez daha pekiştirmiş oluyor. CSF bazlı ekolojik ürün, 2014 zemin trendlerine baktığımızda, göze çarpan en büyük yeniliklerden biri olarak dikkat çekiyor. Classen Grup, çevre dostu, Alman Malı, PVC ve zararlı kimyasalların tümünden uzak bir ürün olan Neo’yu, en son teknoloji ve üretim teknikleri ile tüketicilerin hizmetine sunuyor. Neo, suya ve aşınmaya dayanıklı, sağlıklı ve çevre dostu, onarımı basit ve megalock kilit sistemi sayesinde kolay döşenebiliyor. Çevre bilinci gelişmiş yeni neslin Almanya’da, Alman disiplini ve kanunlarıyla üretilmiş Neo’yu tercih etmesi için çok önemli bir neden var: Neo, PVC ve zararlı kimyasallardan tamamiyle uzak, çevre dostu bir üründür.

NEO_GROSS

 

neo_wood14

 

neo_wood41