Birlik Orman Ürünleri

1970 yılında Hasan Dilemre tarafından mobilya imalatı yapan firmamız 1987 yılında Birlik Ticaret adı altında kaplama ve kereste ticaretine başlamış olup 2010 yılına kurumsal kimliğimizi tamamlama adına BRL Orman Ürünleri, Hırdavat, İnşaat, Mühendislik, Tekstil, Tarım, Taşımacılık Sanayi Ticaret Limitet Şirketi olarak faaliyetlerini sürdürmektedir. Bu gün bünyesinde Sunta, Mdf, Laminat parke, Mobilya aksesuarları başta olmak üzere binlerce ürün çeşidiyle Denizli ve çevresindeki marangoz ve mobilya imalatçılarına toptan ve perakende olmak üzere ürün tedariki yapmaktayız. 2008 yılından itibaren sıcak kaplama presi, Ebatlama, Bantlama, Ahşap CNC işleri olmak mobilya imalatçılarına hem üretim hem de proje bazında stratejik bir ortak görevini üstlenmiştir.

2010 yılında tekstil alanında da faaliyetlerine başlamış olup bilumum tekstil ürünlerini imalatı ve toptan satışını gerçekleştirmektedir.

Günümüzde 2500M2 alanda, 1600M2si kapalı olmak üzere depolama alanları, makine parkuru, hırdavat, aksesuar, ankastre ürünlerini aynı çatı altında toplayarak müşterilerine hizmet sunmaktadır. Birlik Orman Ürünleri olarak öncelikle müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda, uygun fiyatlı ve kaliteli ürünleri müşterilerimizin beğenilerine sunmayı hedeflemiştir.

 

  • Adres: SÜMER MAHALLESİ KERESTECİLER SİTESİ 72 SOKAK NO:7 MERKEZ / DENİZLİ / TÜRKİYE
  • Telefon: 0258 268 91 92
  • Fax: 0258 268 56 00
  • E-Mail: [email protected]
  • www.birlikorman.com.tr