Brandverse Awards’tan Yıldız Entegre’ye ‘Bronz’ Ödül

Yıldız Entegre, Marketing Türkiye ve BoomSonar iş birliğiyle gerçekleştirilen Brandverse Awards’ta, ‘Sizin Yeriniz VarioClic’ reklam kampanyasıyla ‘Film’ ana kategorisinde, ‘İnşaat’ sektöründe ‘Bronz’ ödül almaya hak kazandı.

Orman ürünleri sektöründe dünyanın ve Türkiye’nin lider şirketleri arasında yer alan Yıldız Entegre, VarioClic markası için geçen yıl yayınladığı ‘Sizin Yeriniz VarioClic’ reklam kampanyasıyla ödüle doymuyor.

Bir ana film ve üç kısa filmden oluşan kampanya, son olarak, Marketing Türkiye ve BoomSonar iş birliğiyle gerçekleştirilen ve reklam, pazarlama ve pazarlama iletişimi alanında 1 Nisan 2023-1 Nisan 2024 arasında gerçekleştirilen işlerin, sektörün önde gelen isimlerinden oluşan jüri tarafından değerlendirildiği Brandverse Awards’ta ‘Bronz’ ödüle değer bulundu.

 

Yıldız Entegre’nin fark yaratan pazarlama çalışmalarının dikkat çeken bir halkası olan ‘Sizin Yeriniz VarioClic’ reklam kampanyası, tüketicilerin bir parkeden beklentilerini ters köşe yaparak esprili bir dille anlatmasıyla beğeni toplamıştı. Yıldız Entegre Pazarlama Direktörü Bengü Metin, “Yenilikçi ürünlerimiz kadar fark yaratan iletişim yaklaşımımızla da sektörde ayrışıyoruz. Geçen yıl yayına aldığımız ‘Sizin Yeriniz VarioClic’ reklam kampanyamız marka bilinirliğimizi artırırken aynı zamanda paydaşlarımızın ve tüketicilerimizin büyük beğenisini kazandı. Birbiri peşine layık görüldüğümüz ödüller de bu ilgiyi ve başarımızı teyit ediyor. Üretimde bir asrı aşan gücümüzü ve yenilikçi ürün geliştirmeye dayalı büyüme anlayışımızı, alkış alan pazarlama çalışmalarıyla desteklemeye devam edeceğiz” dedi.