BU KAPILAR MEKANLARI ESTETİK VE KALİTEYLE AÇIYOR

Peli Dekoratif KapıKoleksiyonları’nda yer alan Lake kapılar seçkin ve şık tasarımlarıyla yaşam alanlarınıza farklı bir anlayış getiriyor. Valera, Pyramid, Storm ve Frame White olmak üzere dört farklı tarzda üretilen Lake kapılar,  beyazın ferahlığını mekanlara yansıtırken üstün kalitedeki üretimleriyle iddiasını da ortaya koyuyor.

Peli’nin Lake KapıKoleksiyonu’nda yer alan Valerayaşam alanlarına sıcak, samimi bir ortam kazandırırken, Pyramidyeni jenerasyona ait tasarımı ile modern görünüm elde etmenize yardımcı oluyor. Frame White veStromisimli Lake Kapılar ise mekânlarda modernliği, şıklığı ve samimiyeti birlikte yaşatmanıza olanak sağlıyor.

CAZİBE BU KAPILARLA MEKANLARINIZDA

Her koleksiyonda Avrupa standartlarındaki ölçüler ile evinize uygun şekilde üretilen Lake Kapılar’ın üretiminde, kaliteden ödün verilmiyor ve Akzo Nobel Marka Boya ile boyanıyor. İpeksi dokunuşa sahip olan Peli Lake Kapılar beyazın temizliğini, aydınlığını, mekanlara taşırken bu beyazlığını da uzun süre koruyor. 5 yıl renk garantisi veren Peli’nin ‘’Lake Dekoratif İç Mekan Kapıları’’ bu süre boyunca sararmıyor. Kapılar, Kale markalı, oda-wc ayrımlı sessiz kilit sistemi sayesinde ise sessizce açılıp kapanıyor.

Peli Lake Kapılar estetik görünümünün yanı sıra çizilmeye karşı dayanıklı olması, kolay temizlenebilmesi/toz tutmaması, yüzeyinin hem canlı hem parlak kalması, kasa, pervaz ve kapı yüzeyinin aynı dokuda görünmesi gibi birçok özelliğe de sahip.

PELİ KAPILARIN TEKNİK ÖZELLİKLERİ

 

41 mm kalınlığında kanat, 6 mm HDF üzerine m2 de 600 gr boya uygulaması, 70-80-90 cm’lik üç farklı kanat genişliği, 197,5 – 203 cm net kanat uzunluğu, Camlı modellerde özel kaset tipi çıtasız cam detayı, kanatlara özel hazır kasa ölçüleri, 12+12+12 mm kalınlığında m2 de 600 gr boya uygulamalı kasalar, 11-15-18-22 cm kasa derinlikleri, 12 mm kalınlığında yan kenar, 8 mm kalınlığında üst kenar pervazlar, Kale markalı, oda-wc ayrımlı sessiz kilit sistemi, Peli markalı 10 cm yönsüz kelebek menteşe.

 

Turanlar Grup Hakkında:

1953 yılında Hasan, Fuat ve Nihat Turan kardeşler tarafından kurulan; orman endüstrisi, kâğıt, gıda ve turizm sektörlerinde faaliyet gösteren bir şirketler grubudur. Üretim faaliyetlerini, Vezir Köprü Orman Ürünleri ve Kâğıt Sanayi A.Ş., Pelit Arslan Kontrplak Fabrikası A.Ş. ve Pelit İnşaat Kalıp Sist. San. ve Tic. AŞ.’de gerçekleştirmektedir. Turizm faaliyetlerini ise Turan Prince World Tatil Köyü ve Sentido Turan Prince’de devam ettirmektedir. Vezirköprü Fabrikası grubun üretim kapasitesi ve ürün çeşitliliğiyle lokomotifi konumundadır. 1996 yılında yapılan özelleştirmeyle alınan fabrika, 100 milyon Euro’yu aşan bir öz sermaye yatırımıyla Peli Parke, Peli DK (Dekoratif Kapılar) ve Peli Paper markalarının üretimini gerçekleştirmektedir.

Vezir Ağaç, yani Vezirköprü Orman Ürünleri ve Kağıt Sanayi A.Ş., Karadeniz Bölgesi’nin en büyük entegre orman ürünleri sanayi tesislerinden biridir. Üretimi olan Tutkal, MDF, Yonga Levha, Melamin Kaplı MDF-Yonga Levha, Laminat Parke, Kontrplak, Egzotik ve İnşaatlık Kereste, Endüstriyel Ahşap Kalıp Sistemleri, Süpürgelik, Kapı, Filtre Kağıt Çay Poşet, Akü Kağıdı ile entegre bir tesistir.