Bu Yataklarda Uyku Başka Güzel

 

 

Tüm bir günün yorgunluğu ardından kendini yatağa atmak gibisi yoktur! İster dinlenmek için olsun, ister derin bir uyku çekmek için yatağın insan hayatındaki önemi büyüktür. Ancak her yatak birbirinin aynısı olmaz. Rahatlığı, kalitesi kadar tasarımı da farklı olabilir.

 

İşte tasarımlarıyla dikkat çeken dünyanın en değişik 15 yatağı:

 

 

  1. Dolap içinde gizli yatakla her sabah yatak toplamaya son verin. Bu tasarım sayesinde ortada dağınıklık kalmayacağı gibi, gizli uykunun keyfini sürebilirsiniz.

1

  1. Tek başına yatanlar için ideal model. Bu yatakta kendinizi hiç yalnız hissetmeyeceğiniz gibi, mükemmel kıvrılmayla huzurla uyuyabileceksiniz.

 

2

  1. Orman havasında bir yatak tasarımı. Başucunuzda bir vahşi hayvan kafatasıyla ne kadar huzurlu uyuyabilirsiniz bilemeyiz ama bu modelin özellikle avcı ruhlu alıcıları etkilediğini söyleyebiliriz.

34. Her kadının içinde bir Disney Prensesi vardır… Bu yatak tasarımı tam anlamıyla pembe rüyalara hitap ediyor.

4

  1. Uykunun ağına düşme vakti! Hamaktaki uykuyu hiç bir şey değişmem diyenler için daimi hamak keyfini eve getiren bir yatak modeli.

5

6. İşte yatakların Cadillac modeli! Klasik ve kesinlikle çok farklı bir tasarım.

 6

  1. Korsancılık oynamayı seven yetişkenleri düşünülerek tasarlanmış bir model. Deniz tutkunları bu tasarıma bayılacaktır bizce!

7

8. Sallanan koltuğu seviyorsanız, sallanan yatağa bayılacaksınız. Ninnisiz bile olsa bu yatakta uyumak sizi çocukluğunuza döndürecektir…

 8

9. Fıçı gibi sarhoş olmadan da, fıçı gibi uyku çekebileceğiniz bir modele ne dersiniz? Bu eski bira fıçısında uyumak sizi sarhoş edebilir, bizden söylemesi.

 9

10. Buzdan bir yatakta uyumanın nasıl bir şey olduğunu merak ediyor musunuz?

 10

11. Gotik döneme hayransanız, bu model tam da size göre!

 11

  1. Klasik otomobillerden vazgeçemeyenler için bir tasarım. Yatak başındaki oto yıkama aksesuarları da bu modele farklı bir espri katıyor.

12

13. Yıldızların altında uyumak ama börtü böcekle uğraşmamak istiyorsanız, bu tasarıma bayılacaksınız.

 13

14. Mekandan tasarruf ederken, hem uyku hem dinlenmek için bolca alana sahip olabileceğiniz bir model.

 14

15. Müzik tutkunlarını heyecanlandıracak bu yatak tasarımıyla, notaları içinizde hissederek uykuya dalabilir, en güzel notalarla uyanabilirsiniz.

15

Mümkün değilse de insan hepsini satın alıp denemek istemiyor mu sizce de?..