Buka konforlu kanepeleriyle evlerde keyif köşeleri yaratıyor…

Yorucu şehir hayatından evimizde dinlenerek uzaklaşabiliyoruz. Bu nedenle oturma odalarının en önemli dekorasyon unsuru olan kanepeler, tasarımlarıyla birlikte rahatlıklarıyla da tercih sebebi oluyor. Modern stil ev dekorasyonunun vazgeçilmez ögesi olan konforlu koltuk ve kanepeler artık modüler birçok özelliği de içinde barındırıyor. Buka’nın günümüzün hızlı yaşam koşullarına ayak uyduran kanepeleri, rahatına düşkün ve evlerinde stil sahibi dokunuşlara önem verenler için tasarlandı. Buka’nın Linen, Nest ve Ege kanepeleri estetik olmalarının yanı sıra konfor ve rahatlıklarıyla evlerde dinlenme köşeleri yaratıyor.

Yeni kanepe Linen büyük minderleriyle öne çıkıyor

Rahatlıktan ve konfordan yola çıkılarak tasarlanan Buka’nın yeni kanepesi Linen evinde dinlenmek için çokça vakit geçirenler için ideal bir alternatif olacak. Büyük minderleriyle geniş oturma ve rahat uzanma alanı yaratan Linen, dinlenirken kitap okumayı ve televizyon izlemeyi son derece konforlu bir hale dönüştürüyor.

Hem sade hem fonksiyonel

Bugün en çok tercih edilen modeller arasında yer alan bir tarafı uzanma koltuğu olan köşe kanepeler dar mekanlarda geniş ve konforlu dinlenme alanları yaratıyor. Buka’nın Nest modeli de sadelik ve fonksiyonellik düşüncesine dayanarak, sakin ve huzurlu iç mekanlar oluşturmak için tasarlandı. Nest, konfor ve estetiğin dışında çeşitli ölçü, model ve değişen yapısıyla her eve uyum sağlayabiliyor. Günümüzün hızlı yaşam koşullarına ayak uyduran diğer bir Buka kanepesi ise Ege. Rahatlatıcı görünümüyle adeta akıllara yaz mevsimini, denizi ve güneşi getiren kanepe, yastıklarla destekleniyor ve oturma alanının yumuşaklığıyla dikkat çekiyor.