Buka Sofa’dan TV keyfi yaratan mobilyalar

Televizyon izlemeyi sinema keyfine dönüştürmek evde geçirilen saatlerin daha eğlenceli geçmesini mümkün kılıyor. Buka Sofa günümüzün hızlı yaşam koşullarına ayak uyduran Avola ve Nirvana serisi ile hayatın karmaşasından uzak, huzur dolu bir mola vaat ediyor.

Modern stil ev dekorasyonunun vazgeçilmez ögesi olan konforlu koltuk ve kanepeler artık modüler birçok özelliği de içinde barındırıyor. Buka Sofa’nın Avola ve Nirvana serisi konfor ve fonksiyonelliği bir arada sunarak, oturma alanı dışında dinlenme pozisyonu yaratarak ev keyfinize eşlik ediyor.

Televizyon keyfini “Nirvana”ya taşıyan kanepe

Budizm’in aşırılıktan kaçınmak gerekliliği felsefesinden yola çıkarak tasarlanmış olan Nirvana; tasarım felsefesini sadelikten yana kullanırken, rahatlık konusunda cömert davranıyor. Kanepe formundan kolay bir şekilde çift kişilik şezlonga dönüşen Nirvana; televizyon seyriniz için davetkar bir tasarım sunuyor. Sade gövde tasarımına ahşabın zarif işçiliği ile eklenen kol detayının etkisiyle güç kazanan Nirvana; geniş alanı ile konforlu ve keyifli bir sinema salonu atmosferi yaratıyor.

Avola iki kişilik romantik sinema keyfi sunuyor

Sade hatları ve derin oturumuyla estetik ve ergonomiyi bir araya getiren Avola, televizyon başında çokça vakit geçirenler için ideal bir alternatif. Büyük minderleri ile geniş oturuma ve rahat uzanma alanı yaratan Avola ile televizyon izlemek konforlu bir hale dönüşüyor. Modern metal ayaklarla ve dinamik renklerdeki kılıflarıyla öne çıkan Avola, iki kişilik romantik bir sinema keyfi sunuyor.