cadex mimar ve tasarımcılarla şirketleri buluşturuyor

 

DOMOTEX asia / CHINAFLOOR 2017’nin öne çıkardığı iki önemli konu olarak “Tasarım ve Mimarlık” sektörlerinin profesyonelleri fuar çerçevesinde yeni fırsatlara kapı açacaklar. cadex, tasarım ve mimarlık endüstrisinde iletişim, öğrenme ve uluslararası iş yapma etkinliği olarak bu yıl ikinci kez, DOMOTEX asia/CHINAFLOOR bünyesinde, W5 ve N2 Salonlarında gerçekleşecek. İki buçuk gün süren cadex, konferanslar, iş ağı kurma etkinlikleri, etkileşimli aktiviteler, yaratıcı sahne ve daha pek çok üretime ev sahipliği yapacak.

 

cadex organizasyonu, tasarımın ustalarını, “Her şey dahil ev dekorasyonu”, “Dinlenme ve Butik Otelleri”, “Akıllı Ev”, “Kültür Mimarisi” ve “Yeniden İnşa” gibi sektörün en önemli alanlarını keşfe davet ediyor. Çin Tongji Üniversitesi, Tasarım ve İnovasyon Koleji ile işbirliği içindeki cadex organizasyonu, geleceğin döşeme eğilimlerini analiz etmek ve döşeme materyallerini kullanırken yeni yaratıcı yollar keşfetmek için bir Döşeme Laboratuarı platformu hazırlıyor. Önemli konuşmacılar fuar kapsamında çeşitli diyaloglar düzenleyecekler ve ayrıca, mimari ve tasarım profesyonelleri için özel olarak tasarlanmış bir fuar keşfi turuna rehberlik edecekler. Ayrıca cadex, bir kez daha yenilikçi malzemeler alanında global ağ olan Materia’ya ev sahipliği yapacak. Toplam 300m2’lik bir alanda, ziyaretçiler yüzlerce yenilikçi yapı malzemeleri örneğine yakından bakabilecekler.

4v4a00222016 yılında cadex, Çin pazarında faaliyet gösteren mimarlardan ve tasarımcıların % 60’ından fazlasını oluşturan 8000’den fazla profesyonel ziyaretçiyi ağırladı ve projelerinde kullanmak için ilginç yeni malzemeleri araştırmak için olanak yarattı. Ziyaretçilerin geri kalan kısmındaysa; tüccarlar, müteahhitler, emlakçılar, inşaatçılar ve önde gelen endüstri medyası mensupları yer alıyordu.

Son yıllarda Asya Pasifik bölgesindeki mimarların ve tasarımcıların satın alma kararları üzerindeki etkileri arttı. Müşterilere daha eksiksiz hizmet etmek için mimarlık ve tasarım ofislerine gelen talepler daha büyük önem kazandığından artık, satın alma kararları öncesinde mimar ve tasarımcıların önerileri dikkate alınmaktadır. Ayrıca, herhangi bir proje için, nihai müşteriden talep edilen genel kalite düzeyi oldukça arttığından, mimarlara ve tasarım uzmanlığına sahip olmak çok önemli ve ayrıca satın alma kararlarında daha fazla yer almak zorundalar,” diyen VNU Exhibitions Asia Başkanı Sayın David Zhong, sözlerine şöyle devam etti: “Bu pazardaki değişiklikler ve katılımcılarımızın bu kategorideki ziyaretçilere daha fazla odaklanmaya olan ihtiyacı arttıkça, önde gelen fuarımız DOMOTEX asia/ CHINAFLOOR ile cadex gibi başarılı bir platformu bir araya getirmeye ve böylece, olasılıkları artırmaya karar verdik.”

Bir yandan cadex, Asya Pasifik’in önde gelen döşeme fuarı olan DOMOTEX asia/CHINAFLOOR 2017’ye gelecek, tüm ziyaretçilere ve fuarcılara olağanüstü bir program hazırlarken, fuar alanı da çok hızla doluyor. 21 Mart 2017’de açılacak olan fuara aylar kala, mevcut sergi alanının doluluk oranı % 90’dan fazlaya ulaştı.