ÇANKAYA MOBİLYA

1960 yılında Davut ÇANKAYA tarafından Kayseri’de kurulan ÇANKAYA MOBİLYA başarılı pazarlama stratejisi, kaliteli ürün temini ile artarak devam eden performansıyla 54 yıldır müşterilerine en iyi hizmeti sunma gayreti içerisindedir.

1980 yılına kadar Yönetim kurulu başkanı olan Davut ÇANKAYA bu tarihten sonra yönetimi oğulları Mehmet ÇANKAYA ve Mustafa ÇANKAYA’ya devretmiştir.

2007 yılında faaliyete geçen Mimarsinan Organize Sanayi bölgesinde 7.000m² kapalı, 12000m² açık alanı ile yeni fabrikasında üretim Entegre Tesisi haline gelen, özel dizayn ve özel müşteri siparişi imalatlarıyla, kaliteli ve uygun fiyat politikasıyla birlikte tüm siz müşterilerimize hizmet vermenin gururunu yaşamaktadır. Üretim kapasitesini her yıl gelişen teknolojiye paralel olarak yenileyen ve genişleten ÇANKAYA MOBİLYA, ana malzemelerini özenle seçmekte, insan sağlığına ve çevreye zarar vermemektedir. Her geçen gün artan ürün çeşidiyle, sektörde her zaman yenilik peşinde kosan atılımcı ruh,yeni bin yıla bir dünya şirketi olma hedefiyle girmiştir.

Bu ilkeleri göz önünde bulundurarak bütün ürünlerimiz ergonomi, fonksiyonel ve estetik nitelikleri taşıma şartları ile üretilir. Bu yüzden ÇANKAYA MOBİLYA markası; sizlere kalite ve konforu garanti etmektedir.

Müşterisine değer veren, ürün model ve kalitesini devamlı geliştirmeye çalışan, fiyat ve kaliteyi doğru noktada buluşturmaya çalışan anlayışımız yurt içinde ve yurt dışında sahip olduğumuz geniş müşteri portföyünün göstergesidir.

  • Mimarsinan O.S.B. 19. Cad. No:53 / Kayseri
  • 0352 294 22 90 – 240 51 97
  • 0352 294 22 96
  • [email protected]
  • www.cankayamobilya.com.tr