ÇEBİ Felsefesi

ÇEBİ’nin yola çıkış felsefesi, yarattığı tasarım anlayışından ödün vermeden markasını müşterileri üzerine inşa etmektir. Firma 33 yıllık çaba, yatırım ve özverili çalışmanın sonucu olarak; ÇEBİ soyadını çalışanları, bayileri, alt-bayileri ve tedarikçisi olduğu mobilya üreticileri gibi iş ortakları ile genişletmiştir.

ÇEBİ’nin yerel bir markadan mobilya tasarımcıları, üreticileri, mimarlar ve inşaat sektörü çalışanları için global bir çözüm ortağına dönüşmesinin arkasında kilit bir strateji yatmaktadır: Tutkudan ilham alan tasarımlar. Kullanıcı odaklı bir tasarım anlayışını benimseyen markanın amacı, yıllar içerisinde müşterilerinin değişken istek ve zevkleri ile uyumlu özgün bir tasarım dili yakalamaktır.

Hali hazırdaki üretim kapasitesini daha da ileri taşıyabilmek adına ÇEBİ, İstanbul’dan sonra Çanakkale’de, büyüyen hedeflerini yerine getirmek amacıyla modern bir üretim tesisi açmayı hedeflemektedir.
Tüm ÇEBİ ürünleri inovasyon ve üstün kalitesi ile özgün ve ayrıcalıklı ürünlerdir. Tanınmış Organizasyon TÜV Rheinland tarafından verilen LGA Kalite Sertifikası ve ISO 9001-2000 Sistem Sertifikaları firmanın uluslar arası kalite gerekliliklerini de yerine getirişini kanıtlamaktadır.

Geniş ve çok çeşitli bir ürün yelpazesi yaratan ÇEBİ ürünleri zaman ve uzaklığa bağlı olmaksızın dünyanın birçok noktasına önemli derecede kısa bir zamanda ulaştırılabilmektedir. Bu esneklik ve ehliyet markaya dünya çapında birçok fırsat yaratmaktadır.

ÇEBİ başarılı ve istikrarlı bir performans sergileyerek Türkiye’de dekoratif mobilya aksesuarları sektöründeki haklı liderliğini yıllardır sürdürmekte ve pazarda trend belirleyici bir rol oynamaktadır. Ülke çapında 12 adet Satış ve Pazarlama sorumlusu, bu ekibin başında bulunan bir Pazarlama Müdürü ile mobilya üreticisi firmalar ile doğrudan bağlantılı bir İş Geliştirme Direktörü ve büyük ölçekli toplu konut projelerinden sorumlu bir Proje Müdürü’nden oluşan ekip bu başarıyı her geçen yıl büyüterek ilerlemektedir.

Geniş ürün yelpazesi ve yaygın dağıtım ağı ile ÇEBİ, şu an 30dan fazla ülkede yetkili bayiler, bölgesel ve ülke distribütör ve temsilcileri bağlamında iş birliği içerisindedir. Üretim teknolojisine yapmış olduğu yatırımlar, süreklilikle devam eden teknoloji ve malzeme araştırmaları sayesinde de uluslar arası düzeyde mobilya üreticileri tarafından takdir edilen ve iş birliği yapılan bir konuma yükselmiştir.