ÇEBİ KİLİT VE MOB.AKS.SAN.VE TİC.A.Ş.

“ÇEBİ A.Ş., 1979 yılından günümüze kadar, mobilya kulp ve düğmeleri, bağlantı elemanları, elbise askıları,cam masa tablaları için flanş ve bağlantı elemanları üretmekte olup, mobilya aksesuarları sektöründe öncü ve lider bir kuruluş olarak faaliyet göstermektedir.

İstanbul/ Samandıra’da 6,000 m2 kapalı bir alanda bulunan üretim tesislerinde 400 çalışanı ile oldukça deneyimli bir üst yönetim grubu görev yapmaktadır. İyi organize edilmiş kalifiye bir üretim gücünün avantajlarına paralel olarak, yetenekli bir tasarım grubu, kendini adamış becerikli bir satış gücü ve tüm Türkiye’ye yayılmış geniş bir dağıtım ağının getirdiği katkıların Çebi A.Ş.’nin başarısında büyük payı vardır.

Ürünün kalitesi, bir uluslar arası akreditasyon kuruluşu olan ve Almanya’da bulunan LGA Test and Certification Institute tarafından verilen LGA Quality Certificate güvencesi altındadır. ISO 9001 Sistem Kalite Sertifikası’nın alınması ile ilgili sürdürülen çalışmalar da son aşamaya gelmiş bulunmaktadır. Ayrıca, en son modern teknolojilerin kullanımı, entegre üretim tesisleri, üretim süreci ile ürün işlevselliğine yönelik Ar- Ge çalışmaları, sürekli eğitim ve çevre duyarlılığı da bu şirketin kalite anlayışını yansıtmaktadır.

Çebi A.Ş., tasarıma önem verdiği kadar sektöründeki gelişmelerinde yakın bir takipçisidir. Dolayısı ile, 100 modelden geliştirilen ve, tamamlayıcı parçalara uygulanan çekici bir renk çeşitlemesi ile ustaca zenginleştirilen 8 değişik yüzey ile, 3000’den fazla ürün olarak sunulan çözümler, kullanıcıların en karmaşık ihtiyaçlarına cevap verebilecek özelliklere sahiptir. Aynı zamanda bireysel çözümler de üretmek mümkündür.

Türkiye’deki Pazar payı ve itibarı, Çebi A.Ş.’yi yurtdışına açılmaya itmiş ve bu hedefe doğru motive etmiştir. İtalya, Fransa, Almanya, Yunanistan, İngiltere, Belçika, ABD, Rusya Federasyonu, Ukrayna, Moldavya, Romanya, Bulgaristan, Arnavutluk, Sırbistan, Makedonya, Bosna, Türki Cumhuriyetleri, Iran, Suudi Arabistan ve, hatta, bazı Afrika ülkeleri Çebi’nin hedeflediği pazarlardır. Çebi A.Ş., bu stratejik kararı alarak, tüm mobilya imalatçıları ve mobilya aksesuar distribütörlerine, geniş ve dinamik, uluslararası standartlarda bir ürün yelpazesini tam zamanında, uygun fiyat ve şartlarla temin etme sorumluluğunu koşulsuz üstlenmiş olduğu gibi, kendisini bu hedefe adamış bulunmaktadır. Çebi A.Ş., alıcılarını sadece müşterileri olarak değil, iş ortakları olarak da değerlendirmektedir.

Çebi A.Ş, çağdaş çözümlerini size sunmak için fırsat vermenizi bekler ve koşulsuz müşteri memnuniyetine ulaşmak için gerekli gayretin sarf edileceğine sizleri temin eder.”

  • Adres : Abdurrahmangazi Mah. İslamoğlu Cad. 19 PK 34791 Sancaktepe İSTANBUL / TÜRKİYE
  • Tel    : (216) 561 11 40 (PBX)
  • Faks : (216) 311 36 03
  • [email protected]
  • www.cebidesign.com