ÇEBİ üç ödülle tavsiye edildi!

Çebi ödül
Çebi ödül

“Tüm Tüketicileri Koruma Derneği’nden ÇEBİ’ye üç ödül birden”

Tüm Tüketicileri Koruma Derneği’nden (TTKD) mobilya aksesuarları ve kapı kolu alanının lider markası ÇEBİ’ye ‘Tüm Tüketicilere Tavsiye Ediyoruz’ sertifikası, Altın Marka ve Altın Adam ödülleri verildi.

Tasarıma verdiği önemle adından sıklıkla söz ettiren ÇEBİ A.Ş., kaliteli üretim, ürün ve koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkelerinin de arkasında olduğunu bir kez daha kanıtladı.

2012 yılında derneğe ait web sitesi ve mail adreslerine gelen tüketici şikâyetleri içinde en az şikâyet alan ve çözüme ulaşmamış tüketici şikâyeti bulunmayan, gerek kalitesi gerekse hizmetleri ile tüketicinin beğenisini kazanan ÇEBİ A.Ş., TTKD tarafından verilen “Tüm Tüketicilere Tavsiye Ediyoruz” sertifikası ile ödüllendirildi.

Dünya Tüketici Hakları Günü için 16 Mart 2013 tarihinde Küçükçekmece Arena Park’ta düzenlenen törende Tüm Tüketicileri Koruma Derneği tarafından ÇEBİ A.Ş.’ye “Altın Marka“ ödülü ve sertifikası verildi.

Ayrıca TTKD tarafından ÇEBİ AŞ. Pazarlama Müdürü Ruşen Keleşoğlu da markanın gelişimine, tanıtımına, pazar payındaki artışına yaptığı çalışmalardan ötürü ve her yıl gerçekleştirilen sıra dışı kampanya,  promosyon uygulamalarından dolayı  “Altın Adam” ödülüne layık görüldü. ÇEBİ A.Ş. Satış ve Pazarlama Müdürü Ruşen Keleşoğlu sertifika ve ödülleri, TTKD Başkanı Muhsin Barak’ın elinden aldı.

2013 yılında marka mobilya trendlerine yanıt veren klasik ve modern tarzda 170 yeni ürünü piyasaya sunan ÇEBİ A.Ş.; her yıl Çebi Tasarım Ekibi tarafından hazırlanan özgün tasarımlara sahip yeni ürünlerini tüketici ile buluşturuyor. AR-GE’ye yaptığı yatırımlarla da gerek teknoloji, gerek yeni hammadde kullanımları konusunda başarılı çalışmalar yapıyor.