Celal Isınlık Orman Ürünleri San. Tic. Ltd. Şti.

Celal Isınlık, ilk olarak mesleğe 1979 yılında fason pres ve kaplama satışı ile başladı. Gelişen teknoloji ile beraber 1990 yılından itibaren ham mdf, mdflam, sunta, suntalam ürünlerinin satışını hizmetlerine dahil etti.  Orman ürünleri ve presleme üzerine faaliyet gösteren bir aile şirketinin ikinci kuşak kurucusu olan Celal Isınlık, 2009 yılında mobilya malzeme satışı, fason bantlama ebatlama kapı, kasa, pervaz üretiminde faaliyet veren Celal Isınlık Orman ürünleri Ltd. Şti.’yi kurdu.

Sektörde yaklaşık yarım yüzyıllık tecrübeye sahip olan Celal Isınlık, sektörün öncü iş adamlarından birisidir. Müşteri memnuniyetinin bir getirisi olarak bantlama, ebatlama hizmetlerinde verilen karşılıklı güvenle sektöre adını altın harflerle yazmıştır. Meslekte uzun soluklu bir geçmişe sahip olan Celal Isınlık, kaplama ve fason presleme ile bölgesinde sektörel yeniliklere imza atmıştır.

Sektörde sahip olduğu engin iş tecrübesi ile mdf, mdflam, sunta, suntalam, masif panel, bantlama ve ebatlama alanında fason üretimi, parke, mobilya hırdavatları, Ankastre ürünleri ve daha bir çok ürün ve hizmet çeşidini bünyesinde bulundurmakta ve farklı taleplere hızlı çözümler üretmektedir.

Kastamonu Entegre, Yıldız Entegre, Roma pvc , Agt, Çamsan Mdf, Çamsan Parkelam, Samet, Ünlü,  Silverline , Güzel Metal, Kadoma, gibi sektörde markalaşmış firmaların Mersin bayisidir.

  •  H.Okan Merzeci Mh. Akbelen Blv. No: 155 Toroslar / Mersin
  •      (0324) 324 33 03
  •      (0324) 324 33 06
  •      [email protected]
  • www.celalisinlik.com.tr