Çetmen Mobilya ile Mobilyalarınız Sadece 7 Günde Evinizde

Çetmen Mobilya, sektördeki uzun teslimat sürelerine son veren yaz kampanyasını başlattı. Kampanya kapsamında, 29 Haziran-30 Ağustos 2018 tarihleri arasında Çetmen Mobilya mağazalarından alışveriş yapan tüketicilere mobilyaları 7 günde teslim ediliyor.

Türkiye’nin köklü mobilya üreticilerinden Çetmen Mobilya, yaz aylarına özel bir kampanya ile tüketicilerin kısa sürede teslimat ihtiyacına yanıt veriyor. 29 Haziran-30 Ağustos 2018 tarihlerinde, Çetmen Mobilya mağazalarından alışveriş yapan tüketicilere mobilyaları 7 günde teslim ediliyor. Şirketin yenilenen 2018 koleksiyonu ürünleri, Türkiye çapında 50 mağazada yeni sahiplerini bekliyor.

Yaz kampanyasını müşteri odaklı hizmet sunma misyonları doğrultusunda tasarladıklarını ifade eden Çetmen Mobilya Pazarlama Direktörü Erhan Güngör; “Yaz; taşınma, evlilik, bayram gibi pek çok kıymetli sürecin yaşandığı özel bir sezon. Bu dönemdeki yoğun talepler nedeniyle sektörümüzde teslimat süreleri uzayabiliyor. Tüketicilerin yeni mobilyalarına kısa zamanda kavuşma beklentilerinin farkında olarak yaz kampanyamızı hazırladık. Böylece yenilenen, şık ve modern mobilyalarımızı 7 günde teslim ederek tüketicilerin önemli bir ihtiyacını karşılıyoruz. Hedefimiz müşterilerimize en iyiyi, en hızlı ve kolay şekilde sunmak” dedi.

Kampanya, Çetmen Mobilya’nın yenilenen 2018 koleksiyonunda yer alan belirli ürünler için, stoklarla sınırlı olarak tüketicilere sunuluyor.