Çevik Orman Ürünleri A.Ş.

Çevik Orman Ürünleri ve Mobilya Sanayi Ticaret Limited Şirketi,ticaret hayatına 1960’lı yıllarda Necmettin Çevik tarafından, Ankara Siteler’de, mobilya imalatı ile başlamıştır. Günün değişen şartlarına uygun olarak zaman içerisinde pazardaki ihtiyaçlara göre faaliyet alanımız 1980’li yıllardan itibaren kaplama alım ve satımına yönelmiştir. 1995 yılına kadar kaplama ticaretimiz de devam etmiş ve 11 Nisan 1995 tarihinde firmamız Çevik Orman Ürünleri ve Mobilya Sanayi Ticaret Limited Şirketi şimdi ile tescil edilerek kaplama ürünleri yanında, ahşap sektörü ile ilgili her türlü sunta, suntalam,mdf, mdflam, kontrplak satışlarına başlamıştır. Firmamızın ilkeli ve kaliteli hizmet anlayışı sayesinde müşteri portföyümüzün gelişmesi ile beraber ürün çeşitlerimize kenar bandı, tutkal, profil, boy kapak, kapı paneli, masif panel vb. ürünler de eklenmiştir.

Şirketimizde 2012 yılı itibariyle idari kısımda 1 Orman Mühendisi, 1 Ziraat Mühendisi ve 7 Pazarlama ve Satış Elemanı olmak üzere 9 personel; depo ve sevkiyat bölümünde de 9 personel olmak üzere toplam 18 personel ile hizmet veriyoruz.

2012 yılı itibariyle firmamız Siteler merkez ve Saray Keresteciler 2 Sitesi’ndeki şubesi toplam 10.000 metrekare kapalı depo alanı ile Kastamonu Entegre A.Ş, Yıldız Entegre A.Ş, Starwood A.Ş, Çamsan A.Ş’ ye ait sunta, suntalam, mdf, mdflam ve diğer ürünlerine yönelik hizmet veriyor. Yine firmamız sektörünün lideri konumunda bulunan AGT A.Ş. Ankara bayii olup tüm AGT ürünleri ile müşterilerimize hizmet veriyoruz. Çevik Orman Limited Şirketi olarak müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek amacı ile 2009 yılında Henkelin mobilya ile ilgili tutkal çeşitlerini de ürün yelpazemize ekleyerek atılımlarımıza istikrarlı bir şekilde devam ediyoruz. Firmamız 2010 yılından itibaren sektörümüzün hızla yükselen değeri Portakal Ahşap PVC kenar bantlarını İç Anadolu’ya ve özellikle Ankara bölgesindeki mobilya üreticilerinin beğenisine sunmuştur. 2012 yılında firmamız, pazar payını gün geçtikçe arttıran, ürün çeşitliliği ve kalitesi ile sektöründe iyi bir yer edinen GENTAŞ ile yeni bir bayilik sözleşmesi yaparak konumunu ve gücünü arttırmıştır.

  • Ereğli Caddesi, No:48 Siteler/Ankara
  • Tel:+90 312 353 00 99
  • Tel:+90 312 348 35 01
  • E-Posta:[email protected]
  • Web: www.cevikorman.com