Çilek Sepet Beşik ile mışıl mışıl bir uyku…

Tasarladığı birbirinden spesifik bebek, çocuk ve genç odalarıyla ebeveynlerin vazgeçilmezi olan Çilek, anne kucağı kadar sıcak ve yumuşak sepet beşiğiyle bebeklerin geceleri mışıl mışıl uyumasını sağlıyor. Bebeklerin huzurla uykuya dalacağı heryere rahatlıkla taşınabilen sepet beşik ile Çilek, annelerden tam not alıyor.

Tematik odalarıyla ailelerin ve çocukların beğenisini kazanan Çilek, bebeklerin ilk 0-6 ay yaş döneminde kullanılmak üzere tasarladığı sepet beşiğiyle herkesin gözdesi olmaya devam ediyor.

Sıcacık ve huzurlu…

Anne kucağı kadar sıcak ve yumuşak sepet beşiğiyle Çilek, minik bedenlerin geceleri mışıl mışıl uyumalarına olanak sağlıyor. Bebeklerin huzurla uykuya dalacağı her yere rahatlıkla taşınabilen sepet ise annelerden tam not alıyor. İçi ve dışı özel kumaşla çepeçevre donatılan sepet beşik, çizilmeleri önlemek ve daha güvenli olmasını sağlamak için kauçuk lastikli sabit ayak kullanılarak tasarlandı.

Annelerin isteğini de göz ardı etmeyen Çilek, sallanabilir olarak tasarladığı beşik ile bebeklere huzurlu uykunun kapılarını açıyor. Çilek ayrıca beşikle birlikte 1 adet yorgan, süs yastık, yatak, yatak kılıfı ve cibinlik hediye ediyor. Her dönem olduğu gibi kış döneminde de çocuğunun odasına önem veren ailelerin tercihi olan Çilek, ebeveynlerle bebeklerin keyifli vakit geçirmelerine ortak olmanın mutluğunu yaşıyor.