Çilek’ten Baby Cotton

Bebek teni gibi yumuşak bir dokuya sahip Baby Cotton serisi ile Çilek; anne adaylarına bebeklerini huzur içinde uyutabilecekleri bir ortam sağlarken, modern çizgileri ve fonksiyonelliğiyle de annenin zevkine uygun, kullanışlı bir oda sunuyor.

Farklı yaşlara ve yaşam tarzlarına hitap eden ürünleriyle Çilek, miniklerin geceleri mışıl mışıl uyumaları için son teknolojiyi kullanarak ürünler geliştirmeye devam ediyor.

Üzerinde bulunan sallanan sevimli at figürü ve bebek teni gibi bembeyaz yumuşak dokusuyla ebeveynleri kendine hayran bırakan Baby Cotton serisi ile Çilek, anne adaylarını bebeklerini huzur içinde uyutabilecekleri bir ortamla buluşturuyor.  Büyüyen karyolasıyla da ailelerin tercihlerinden olan Baby Cotton serisi, 75×160 santimetre ölçüsündeki karyolasıyla 9-12 yaş aralığına kadar çocukların kullanımına imkan sunuyor.

Tasarımıyla beğeni topluyor

Ayrıca annelerin isteği doğrultusunda, Baby Cotton serisinin uyku setini bebek karyolasının içini çepeçevre donatacak şekilde tasarlayan Çilek, yumuşak dokulu kumaşlar, nakışlar ve biyeleri usta ellere emanet ederek miniklerin sağlık ve güvenliğini aileleri kadar düşündüğünü kanıtlıyor. Baby Cotton serisinin tamamlayıcı aksesuarı olan uyku setinin içersinde ise; bir adet yorgan, süs yastık, yastık kılıfı, çarşaf, polar battaniye, başucu ve ayakucu koruması ile iki adet yan koruma bulunuyor.