Çocuklara Özel Koltuk BABY UTRECHT

Tasarım Devi Cassina’dan Çocuklara Özel Koltuk BABY UTRECHT

Dünyanın en önemli uluslararası tasarım markası Cassina’nın 90. yılına özel hazırladığı yeni ürünler serisinin ilk ürünü Baby Utrecht çocuk koltuğu, tüm dünya ile birlikte Mozaik’te satışa sunulmaya başladı. 1935 yılında Gerrit T. Rietveld tarafından tasarlanan, bugüne kadar sadece Cassina tarafından yetişkinler için üretilen koltuk, şimdi daha küçük versiyonu ile çocuklar için üretilmeye başlandı. Farklı renk ve kumaş alternatifleri olan Baby Utrecht çocuk koltuğu, 3-8 yaş arası çocuklara özel ergonomik yapısı ile dikkat çekiyor.

Ekran Resmi 2016-01-05 16.52.57

 

Ailelerin küçük üyeleri için uluslararası tasarım markası Cassina tarafından üretilen Baby Utrecht çocuk koltuğu, çocuklar için yeni bir keyif alanı olarak tüm dünya ile birlikte Mozaik showroomlarında beğeniye sunulmaya başlandı.

Tasarımcı, mimar Gerrit T. Rietveld tarafından 1935 yılında tasarlanan, bugüne kadar özel sipariş üzerine üretilen, ilk kez birebir tasarımın yüzde 30 küçültülmüş versiyonu ile çocuklara özel üretilen Baby Utrecht çocuk koltuğu, 3-8 yaş arası çocuklara özel ergonomik yapısı ile şıklık ve konforun yanı sıra sağlıklı bir oturma alanı olarak tercih ediliyor.

Gerrit T. Rietveld’in takip ettiği Neoplastisizm akımının etkisindeki renk ve basit geometrik biçimlerin yansımalarının da gözlemlendiği Baby Utrecht çocuk koltuğunun sarı, kırmızı ve mavi renk seçenekleri dışında farklı kumaş ve deri alternatifleri de yer almaktadır.

www.mozaikdesign.com