Danimarkalı Hoppekids ürünleri Buka’da

Mobilya sektörüne erişilebilir kalite, iyi tasarım ve kişiye özel olarak uyarlanabilen akıllı çözüm seçenekleriyle farklılık getiren Buka’nın kimliğiyle örtüşen Hoppekids, modülerliliği ve hızla büyüyen bebek ve çocukların değişen ihtiyaçlarına göre şekillenen yapısıyla dikkat çekiyor. Mobilyalar, bebeklere konforunu sağlamasının yanı sıra; süslü prenseslerden, dinozorların maceracı doğasına kadar her çocuğun hayal dünyasına hitap ediyor. Hoppekids mobilyaları renk, şekil, motif ve özgün tasarımlarıyla da çocuklara özgür bir ortam yaratıyor.

Sertifikalı tek çocuk mobilya markası

Güncel trendlere göre dizayn edilen mobilyalar, çocuk ve bebek mobilyaları olarak iki ana grupta yer alıyor. Hızla büyüyen bebeklerin büyüme hızlarına adapte olan inovatif ürünlerden oluşan bebek koleksiyonundan, bebek bakım masaları ve alt değiştirme ünitelerine; ilerleyen dönemlerde ihtiyaçlara göre değişebilen modüler çocuk karyolalarından masa,sandalye ve dolaplara uzanan geniş bir ürün yelpazesi bulunuyor.

Hoppekids yaratıcı ve ilham veren konseptlerden oluşan çocuk ve bebek mobilya ürünleri, bebek ve çocuklara hayal dünyalarını geliştirebilecekleri onlara mutluluk ve konfor sunan odalar yaratıyor. Aynı zamada Nordic-eco sertifikasına sahip tek çocuk mobilya markası olan Hoppekids; dayanıklılık, sağlık ve çevre koruma kriterlerine uygun üretimiyle anne ve babalara güven veriyor.

“Çocuklarınız büyüdükçe şekillenecek tasarımlar”

Buka Genel Müdürü Gamze Stöger, “Hoppekids’in vizyonu, sürdürülebilirliğe verdiği önem, ürünlerin modüler yapısı ve hızla büyüyen çocukların değişen ihtiyaçlarına uyumlu yapısı Buka kimliğimizle çok örtüştü. Tüm mobilya ihtiyaçlarına cevap verebilmek amacıyla markanın Türkiye temsilciliğini almaya karar verdik. Çocuk ve bebek grubu ürünlerinde en büyük sıkıntı onlar büyüdükçe fonksiyonunu kaybeden veya yenilenmesi gereken ürünler olması. Hoppekids koleksiyonundaki ürünler çocuğunuzun ihtiyaçlarına göre değişebilen bir yapıda. Örneğin; beşik bebeğinizin 4.-5. ayına kadar kullanabileceğiniz kısa ömürlü mobilya iken, Hoppekids beşiğini sonrasında küçük bir divana dönüştürebiliyorsunuz, böylece 5-6 yaşlarına kadar kullanabiliyorsunuz. İlk çocuğunuz için aldığınız bir karyolayı ikinci çocuğunuzun ailenize katılmasıyla ranzaya da dönüştürebiliyorsunuz” dedi.