Dar alanlarda fonksiyonel kullanım: Paola köşe takımı

 

 

Doğtaş’ın Paola Köşe Takımı dar alanlar için oldukça elverişli bir kullanım sağlıyor. Çift kişilik yatak olabilme özelliği, geniş oturma ve saklama alanıyla öne çıkan Paola Köşe Takımı, rahatlığı ve işlevselliğiyle küçük alanlarda büyük işler başarıyor.

 

Şehir hayatında küçülen metrekareler, evlerde işlevsel ürünleri ön plana çıkarıyor. Doğtaş’ın dar alanlar için tasarladığı Paola Köşe takımı, kullanım rahatlığı sunuyor. Pastel rengiyle sade bir duruş sergileyen Paola, çift kişilik yatak olabilme özelliği ve geniş saklama alanıyla avantajlı bir seçim oluşturuyor. Geniş oturma alanı bulunan Paola Köşe Takımı, misafirlerinizi en iyi şekilde ağırlamanızı sağlıyor. Paola Köşe Takımı’nın depolama alanı sunan bazası, sizi fazla eşya derdinden de kurtarıyor.

 

Doğtaş Hakkında

1972 yılında Çanakkale’de kurulan Doğtaş, oturma gruplarından yemek odalarına, genç ve çocuk mobilyalarından, yatak odalarına ve Türkiye’nin ilk CE Medikal Sınıfı belgeli yataklarına kadar uzanan geniş ürün yelpazesiyle, uluslararası kalite standartlarında üretilen özgün tasarımlı modelleri ve fonksiyonellikle şıklığı birleştiren modern çizgili ürünleriyle, sektöründe fark yaratmıştır. Doğtaş, Türkiye’deki ev alanında kullanılan mobilyalar konusunda tüm ürünlerinde, dünyanın en önemli güvenlik sertifikası olan GS Belgesi’ne (GeprüfteSicherheit – Sertifikalı Güvenlik) sahip Türkiye’nin ilk ve tek mobilya markası olma özelliğini taşımaktadır. Kalite ve tasarım konusunda sektöre birçok yenilik getiren Doğtaş, ISO 9001, ISO 10002, TS-EN İSO 50001, İSO 14001 ve OHSAS 18001 gibi birçok önemli belgeye de sahiptir. Ayrıca 2008 yılında aldığı Turquality belgesi ile de yurtdışı atılımlarına hız vermiştir. Doğtaş Mobilya bugün 65 ülke ihracatı, yurtiçi ve yurtdışındaki 200’ü aşkın mağazası ile büyümeye devam etmektedir. 2012 yılında attığı büyük adımla gücüne güç katan Doğtaş, Cumhuriyetimizin en eski mobilya markası Kelebek Mobilya’yı bünyesine katarak girişimci tavrını bir kez daha ortaya koyarken Türk mobilya pazarında da ikinci sıraya yükselmiştir. Doğtaş, Capital dergisinin 2015 Türkiye’nin En Beğenilen Şirketleri Araştırması sonucuna göre yine sektörünün en beğenilen birinci şirketi seçilmiştir.

 
1450124381_DGTS_PAOLA_K____E1

1450124395_DGTS_PAOLAK____E