Decor & Design Conference, “Geleceğin Tasarım Kodlarını Keşfedin”

Alman fuarcılık şirketi Deutsche Messe AG’nin, Türkiye ofisi Hannover Fairs Turkey’in son projesi “Connection Days”platformu yepyeni bir etkinliğe imza atıyor. 5 – 6 Mayıs 2021tarihlerinde dekorasyon, tasarım ve mimarlık sektörlerine yönelik düzenlenecek olan Decor & Design Conference, “Geleceğin Tasarım Kodlarını Keşfedin” temasıyla yola çıkıyor.

COVID-19 salgını, ticaret fuarı organizatörlerini yeniden düşünmeye zorluyor. Seyahat kısıtlamaları nedeniyle, geçtiğimiz yıl boyunca çok sayıda ticaret fuarı yalnızca dijital olarak düzenlendi. Fuar organizatörleri, tüm kısıtlamalara rağmen alternatif iş ve ticaret platformları oluşturarak sektördeki iletişimi arttırma yönünde adımlar atmaya devam ediyor. Connection Days platformundaki dijital etkinlik serisinin dördüncüsü Decor & Design Conferenceiki gün boyunca 3 boyutlu standlar, online konferanslar ve networking etkinlikleri ile ziyaretçilere mimarlık ve iç mekan tasarımı konularında en yeni trendler, sürdürülebilir çözümlerle dolu yepyeni bir deneyim yaşatacak.

Dijital konferansta geleceğin tasarımları, ekolojik ve sürdürülebilir çözümler,  IoT ve iç mekan tasarımının entegrasyonu, Covid-19 sonrası tasarım trendleri, yeni yaşam alanları, yapı ve malzeme sohbetleri, zemin kaplamalarındaki yeni uygulamalar, mağaza tasarım ve dekorasyonu gibi konulardan oluşan zengin içerikli paneller ve oturumlar ile sektörün önde gelen isimleri, geleceğin tasarım trendlerini izleyicileriyle paylaşacak.

5 – 6 Mayıs 2021’de düzenlenecek olan Decor & Design Conference’ta, katılımcılar ve ziyaretçiler dijital bir fuar alanı deneyimi yaşayacak, networking odalarında yeni iş bağlantıları kurabilecek ve alanındaki en önemli isimlerden tasarımın geleceği ile ilgili ilham alacaklar.

Dijital platformda canlı deneyim paylaşımlarına ortak olmak ve dijital dönüşümün nabzını tutmak için geç kalmadan etkinlikte yerinizi alın.

Online kayıt ve daha fazla bilgi için https://www.connectiondays.com/events/decor-and-designwebsitesini ziyaret edebilirsiniz.