Dekorasyonda fark yaratan tasarım                         BTICINO AIR

Tasarım ve teknolojinin muhteşem uyumuna ev sahipliği yapan İtalyan Bticino, 5 mm’den ince tasarımı ve şık görünüme sahip AIR serisiyle yaşam alanlarınıza farklılık ve zarafet katıyor.

Konut, ev otomasyonu ve interkom sistemlerinde yenilikçi çözümleriyle elektrik altyapı ve tesisatında öncü marka İtalyan BTicino, yaşam alanlarına küçük dokunuşlar yapmak isteyenlere modern çözümler sunuyor.

Bticino Air (2)Farklı dokulardaki renk seçenekleri, zarif estetik çizgisi ve dikdörtgen formuyla İtalyan tasarımını yaşam alanlarına taşıyan Bticino Axolute Air ve Livinglight Air, duvarlarında zarif ve estetik bir görünüm  isteyenlerin tercihi oluyor. BTicino Axolute Air kullanıcısına dört farklı renk seçeneği sunarken, Livinglight Air serisi ise 14 farklı renk seçeneğiyle renklerin kusursuz uyumunu duvarlara taşıyor.BTicino Eteris

 Tek renkte mükemmellik

Öte yandan her iki Bticino Air serisinde de bulunan monochrome çerçeveler, modern dünyanın yalın ve minimal çizgilerini tek renkte buluşturuyor. Lüks segmentte yerini alan Bticino Axolute Monochrome serisi, 3 farklı mekanizma rengiyle aynı renkte çerçeve seçeneği sunarak, çerçeve ve mekanizmayı komple bir bütün olarak sergiliyor. Livinglight Air ; Monochrome, nötr ve parlak çerçeve seçeneklerinin yanı sıra yaprak, çizgili, antik ve kareli tasarımlar sunarak anahtarlar için geleneksel görünümün dışına çıkmış yepyeni bir tarz yaratıyor.Bticino Air (5)

Zarif tasarım

Bticino Air’in 5 mm’den ince tasarımı ve şık görünümü, yaşam alanlarınıza büyük bir yenilik getirirken lazer teknolojisi kullanılarak özenle hazırlanan yüzeyi ise sunduğu eşsiz dokusuyla yaşam alanlarına bambaşka bir atmosfer katıyor.

 Bticino Air (1)