Devler Show’a başladı; ZOW 2014 Kapılarını Dünyaya Açtı!

ZOW 2014 Fuarı’nın açılışı görkemli bir şekilde yapıldı. Dernek Başkanları, Oda Başkanları ve bir çok üst düzey yöneticinin katıldığı  fuarın açılış konuşmasını, Clarion Events Deutschland, Etkinlik Organizatörü Direktörü, Horst Rudolph yaptı.

 

Sayın Horst Rudolph konuşmasında; tüm katılımcı firmalara teşekkür ederken, gelecek yıllarda ZOW Türkiye Fuarı’nın büyüyerek sektördeki firmalara katılımların daha da artacağını ifade etti.

Horst Rudolph 2

Clarion Events Türkiye Genel Müdürü Sayın Aykut Engin ise konuşmasına; sektörümüzün Ormancılık Haftasını kutlayarak başladı ve sözlerine; sektör temsilcilerine hitaben, ZOW Türkiye’ye inanan herkese teşekkür ederek devam etti.

Aykut ENGİN

İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Nihat TUNALI da konuşmasında; geçen yıl yapılan ZOW 2013 Fuarı’nın Organize Sanayi Bölgesine faydalarından bahsederken, İhracat hedefi olanların ZOW Fuarı’nda olması gerektiğine dikkat çekti.

fuar ici

Orman Ürünleri İhracatcılar Birliği Başkanı Sayın Abdullah TEVER ise; Çin’deki fuarda Türk firmaların İhracat hedeflerinin beklentilerini karşıladığnı, ZOW Fuarı’nın da bu yıl sektörümüze daha fazla katkı yapacağına inandıklarını belirti.

kurdele 2

Açılış konuşmaların da son sözü Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) Başkanı Sayın Mehmet Büyükekşi alarak; sektörün ihracat verileri hakkında bilgiler verirken, emeği geçen herkese teşekkür ederek konuşmasını tamamladı

 

acı,ilis 2