Devlet Orman İşletmelerinde Dikili Ağaç Satışı Uygulamasının Analizi Anketi

Düzce Üniversitesi, Orman Fakültesi, Orman Mühendisliği Bölümü, Orman Ekonomisi Anabilim Dalı’nda Doç.Dr. Bekir KAYACAN danışmanlığında yürütülmekte olan “Devlet Orman İşletmelerinde Dikili Ağaç Satışı Uygulamasının Analizi” isimli bir doktora tez çalışması hazırlamaktayım.

Anket formunu isterseniz bu linki (docs.google.com) tıklayarak, isterseniz buradaki word dosyasını indirerek rahatlıkla doldurabilirsiniz.

Anket formunu doldurmanız 15-20 dakikanızı alacaktır. Anket formunu doldurduktan sonra [email protected] ya da [email protected] adreslerinden her hangi birine geri gönderebilirsiniz.

Anket formundaki sorulara vereceğiniz samimi yanıtlar çalışmanın başarısında etkili olacaktır. Anket formundaki sorular sadece dikili ağaç satışı uygulamasını analiz edebilmek için hazırlanmıştır. Ankette firmanızın bilgileri ya da kişisel bilgileriniz talep edilmemektedir.

(Not: Anket formunu dikili ağaç satışı ile ilgisi ya da bilgisi olduğunu düşündüğünüz tüm kişi, kurum yada kuruluşlara gönderebilirsiniz).

Katılımınız için şimdiden teşekkür ederim.

İyi çalışmalar.

Araş.Gör. Yaşar Selman Gültekin
Düzce Üniversitesi Orman Fakültesi
Orman Mühendisliği Bölümü
Orman Ekonomisi Anabilim Dalı
Konuralp Yerleşkesi 81620 Merkez / DÜZCE
Tel: +90-380-542-1137 Dahili no: 3234
GSM: +90-536-258-2333