Doğtaş Kelebek Mobilya’ya İnsana Saygı Ödülü

 

Doğtaş Kelebek, 15.’si düzenlenen “İnsana Saygı Ödülleri”nde bu yıl da ödüle layık görüldü. Geçtiğimiz yıl aldığı 33 bin 582 başvuruya en fazla 2 gün içerisinde ve yüzde 99.81 oranında yanıt veren Doğtaş Kelebek, 2015 yılında Kariyer.net sitesinden yapılan başvurulardan 91 kişiye istihdam sağladı.

İnsan kaynakları platformu Kariyer.net tarafından bu yıl 15.’si düzenlenen “İnsana Saygı Ödülleri” Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleşti. İnsana Saygı Ödülleri kapsamında, en az 20 bin iş başvurusu almış olan, iş başvurularını adaylara özel olarak 21 günden önce tamamlayan şirketler değerlendirildi. Aynı zamanda cevap oranının yüzde 99 ve üzeri olması ile en az 50 kişiye istihdam sağlanması kriterleri de esas alındı.

1456305619_Do__ta___Kelebek___nsan_Kaynaklar___Direkt__r___Tuba_Kara

Geçen yıllarda olduğu gibi bu yıl da ödüle layık görülen Doğtaş Kelebek, ürün ve hizmet kalitesinin yanı sıra insana verdiği değerle de sektöründe fark yaratıyor. 2015 yılında aldığı 33 bin 582 başvuruya en fazla 2 gün içerisinde ve yüzde 99.81 oranında yanıt veren Doğtaş Kelebek, Kariyer.net sitesinden yapılan başvurulardan 91 kişiye istihdam sağladı.

Doğtaş Kelebek’e yapılan tüm başvuruları büyük bir titizlikle inceleyerek en hızlı şekilde dönüş sağladıklarını ifade eden İnsan Kaynakları Direktörü Tuba Kara “İş arayan adayların bu dönemde ne kadar stresli olduğunu bildiğimiz için en hızlı şekilde dönüş yapmaya özen gösteriyoruz. Bu konudaki gayretimizin, İnsana Saygı Ödülü’yle bu yıl da taçlandırılması bizi çok gururlandırdı. Bundan sonraki çalışmalarımızda da aynı hassasiyetle çalışmaya devam edeceğiz” dedi.