DOMOTEX asia / CHINAFLOOR 2020: Küresel bir pandeminin ortasında zemin döşeme endüstrisinin çıkış noktası

COVID-19 salgınının küresel patlamasından sonra dünyadaki ilk zemin ve döşeme teknolojisi endüstrisi fuarı DOMOTEX asia / CHINAFLOOR 2020, 31 Ağustos-2 Eylül tarihleri ​​arasında Şanghay’daki Yeni Sergi ve Kongre Merkezi’nde (NECC) gerçekleştirilecek. 800’den fazla markaya ev sahipliği yapacak olan fuar, 105.000 m2 brüt alanda yaklaşık 40.000 ziyaretçiyi ağırlamaya hazırlanıyor.Genel olarak Asya bölgesi ve özellikle Çin, dünya çapındaki ticari fuarlar için öncüdürler. Bu çerçevede gelecek DOMOTEX asia / CHINAFLOOR fuarının bu yıl önemli bir görevi var: döşeme endüstrisinin mümkün olan en kısa sürede iyileşmesine yardımcı olmak ve iş anlaşmalarının küresel ölçekte yeniden başlatılmasını kolaylaştırmak. Bunu başarmak için sergi, hem uluslararası katılımcılara hem de ziyaretçilere Flooring Without Borders (Sınır Tanımayan Döşemeler) ve Global Flooring Connect(Küresel Döşeme Bağlantısı) gibi alternatif ve aktif katılım yolları sağlayan karma bir etkinlik stili organize etti. Bu iki yeni program, çevrimiçi ağ ve eşleştirme fırsatları, canlı kabin ve fabrika turları, yerinde marka sunumları ve canlı web yayınları ve web seminerleri aracılığıyla sunulacak.

https://www.domotexasiachinafloor.com/news/information_277.shtml
https://www.domotexasiachinafloor.com/news/information_277.shtml


FWB ile Her Yerden Orada Olun

Seyahat kısıtlamaları nedeniyle bu yıl fuara giremeyen uluslararası markaların yer alacağı ve hem yerli hem de uluslararası alıcılarla bağlantı kurabileceği yeni Sınır Tanımayan Döşemeler (FWB/ Flooring Without Borders) alanını çevrimiçi ziyaret edebilirsiniz. Bu, hem katılımcılara hem de ziyaretçilere mesafeli engellerin üstesinden gelme ve profesyonel bir ortamda bağlantı kurma olanağı veren, sergilenen markaların yerinde ve çevrimiçi varlığını birleştiren sektördeki ilk platformdur.

http://gfc.domotexasiachinafloor.com/index.php/news/zxxq/18.html
http://gfc.domotexasiachinafloor.com/index.php/news/zxxq/18.html

Yeni Çevrimiçi Araçlara Odaklanın
DOMOTEX asia / CHINAFLOOR ekibi, salgından sonra ilk fiziksel zemin döşeme fuarını sunmanın yanı sıra, ilk çevrimiçi ağ ve aracılık döşeme platformu Küresel Döşeme Bağlantısı (GFC/ Global Flooring Connect) (http://gfc.domotexasiachinafloor.com/) programını başlatıyor. GFC, bağlantıyı kolay ve verimli hale getiren çevrimiçi sosyal ve profesyonel bir merkezle uluslararası alıcılar ve tedarikçiler ile üreticiler arasındaki fuar boşluğunu doldurmayı vaadediyor.

Yerinde Etkinlikleri Takip İçin Canlı Yayın Akışı
DOMOTEX asia / CHINAFLOOR, dijital GFC Küresel Döşeme Bağlantısı programı aracılığıyla sadece canlı yayın akışıyla ürünü ve yeni teknoloji sunumları için benzersiz bir fırsat sunmakla kalmayacak, aynı zamanda çevrimiçi olarak kendi başlarına görüntü alamayan profesyoneller için yerinde etkinlikler, konferanslar ve atölyeler yayınlayacak. Fuara bizzat katılamayan alıcılar ve yer döşemecileri de doğrudan katılabilecekler.

Küresel sağlık ve ekonomik zorluklara rağmen, DOMOTEX asia / CHINAFLOOR, 2020’de dünyadaki diğer birçok fuarda olduğu gibi tamamen iptale gitmedi. Bunun yerine, Çin’in pandemiden istikrarlı ve başarılı bir şekilde toparlanmasından kaynaklanan güçlü bir güvenle, sektörü desteklemek ve canlandırmak ve zemin döşeme alanında çok ihtiyaç duyulan Asya merkezini korumak için bir fırsat yaratma yolunu seçti.

DOMOTEX asia / CHINAFLOOR ve ekibi, bu yıl gelemeyen katılımcılar ve ziyaretçileriyse, 24-26 Mart 2021’de Pudong’daki Şangay Yeni Uluslararası Fuar Merkezi’nde ağırlamayı dört gözle bekliyor.