DOMOTEX asia / CHINAFLOOR Fuarı 20. Yılında Endüstriyi Buluşturmaya Hazırlanıyor

Sanghay Yeni Uluslararası Fuar Merkezi, 20-22 Mart 2018 tarihlerinde, 20. yılını kutlamaya hazırlanan DOMOTEX asia / CHINAFLOOR fuarına ev sahipliği yapacak. Döşeme endüstrisinin genelinden bir çok katılımcı, fuar tarihinin altı ay öncesinde yerlerini ayırtırken, yetkililer fuarın % 80’inden fazlasının rezerve edilmiş durumda olduğunu belirtiyorlar.

Fuarın uluslararası olma özelliği her geçen yıl daha da artarken, dünya çapında tanınmış markalar Asya Pasifik’in bu en büyük döşeme fuarına katılmaya hazırlanıyorlar. Fuar tarafından yapılan son açıklamalar ışığında uluslararası markaların teyit ettiği toplam alan genel sergileme alanının % 21’inden fazlasına tekabül ediyor. DOMOTEX asia / CHINAFLOOR’un bu tarihsel 20. edisyonunun bir parçası olacak dünya markalarından bazıları şöyle: Armstrong, Gerflor, KCC, KDF, LG Hausys, Nox, US Floor, HanWha, Tarkett, Toli, Meijer, Elegant, Kingdom, Alsapan, Classen, Fransız Ahşap Birliği, Haro, Swiss Krono Group, Parador, Kaindl, Egger, Fans, Giant, Weitzer Parkett, Edelholz, Bakerio, Alloc, Unilin, Homelegend, Lamett, Power Dekor, Arte Mundi, A&W, Valinge, Balta, Boyteks, Nishaburi, Oriental Weavers, FARRAHI, Shanhua, Haima, SanLi, BEAULIEU, MANNINGTON, BEST WOOL CARPETS, Suminoe, Homag, Osmo, Dynea, Klumpp, Winters-teiger, Hawk, Banfert ve Azumi.

2018 yılındaki fuar alanı, 5’i halı ve kilim, 6’sı ahşap, laminat, mantar, bambu, diğer sert zeminler ile zemin teknolojisi ve 4 salonun da ticari, endüstriyel ve konut amaçlı esnek döşemelere ayrılmış olan 15 salondan oluşmaktadır. InnovAction programına katılan tüm katılımcılar için özel alanlar yaratılacaktır. InnovAction programı, en yeni ürünlerini piyasaya çıkarmalarını sağlayan döşeme platformu olarak, uluslararası yeni ve hevesli bir mimar Kostas Chatzigiannis (KCA Ltd. Luxury Brands) tarafından tasarlanmıştır. Cadex konferansları ve etkinlikleri, Materia sergisi gibi organizasyonlarıyla, yenilikçi malzemeler alanında küresel ağın önde gelen bir vitrini olan DOMOTEX asia/CHINAFLOOR 2018’de, Ahşap ve PVC vitrini veya Spor Döşeme Forumundaki kış sporları temalı etkinlikler gibi heyecan verici yeni lansmanlar katılımcılarla buluşacak.

DOMOTEX Asya / CHINAFLOOR 2017 geçen yıl 40 ülkeden 1.364 katılımcı toplamış ve 100 ülkeden gelen ve 12.812 uluslararası olan toplam 54.529 ticaret ziyaretçiyi ağırladı. Bölgedeki 20. yılını kutlayan DOMOTEX asia / CHINAFLOOR organizasyonu 2018 için de başarılı döşeme çalışmalarına devam ederek, döşeme dünyasını bir araya getiren eşsiz platformu sunuyor ve dünyanın en büyük döşeme pazarı olan Asya-Pasifik bölgesini, tüm döşeme uzmanları için eşsiz bir referans noktası haline getiriyor.