DOMOTEX asia / CHINAFLOOR Fuarı’nın Yeni Tarihi Belli Oldu: 31 Ağustos – 2 Eylül 2020

DOMOTEX asia / CHINAFLOOR organizatörleri, Asya Pasifik’teki önde gelen döşeme fuarının 31 Ağustos – 2 Eylül 2020 arasında toplam 185.000 m2 brüt alanla gerçekleşeceğini duyurdular. Yeni tarihle birlikte fuar da yeni bir yer alıyor: Şangay’ın en büyük sergi merkezi olan Ulusal Sergi ve Kongre Merkezi (NECC). Katılımcıların ve ziyaretçilerin sağlık ve güvenliğini Çin’deki son koronavirüs salgından korumak amacıyla fuarın orijinal tarihi (24-26 Mart) ertelenmişti. yaz tatilinden sonra gelen yeni tarihleri ​​ve yılın ikinci yarısının mükemmel bir şekilde yeniden başlayacak olması uluslararası ziyaretçiler açısından memnuniyet yarattı. Ayrıca, organizatörlerin araştırmaları Eylül ayının Çinli tedarikçileri açısından en çok ziyaret edilen ay olduğunu gösterdi.

VNU Exhibitions Asia Başkanı David Zhong,“Ağustos 2020’nin sonuna kadar Çin’deki durumun iyileştirilmesinden eminiz ve DOMOTEX asya / CHINAFLOOR katılımcılarının tutumlarından esinlenerek, fuarın güvenli ve başarılı bir 22. Yıl edisyonu yaşaması konusunda iyimseriz. Hali hazırda katılımcılarla hazırlıklarımızı sürdürüyor ve salonların düzeni üzerinde çalışıyoruz” dedi.

Şangay her zaman olduğu gibi sergiye ev sahipliği yapmaya devam edecek, ancak etkinliğin ertelenmesi Ulusal Sergi ve Kongre Merkezi’ne (NECC) taşınmayı gerektirdi. NECC, Şangay-Hongqiao Uluslararası Havaalanı ve Hongqiao ulaşım merkezinin hemen yakınında yer alan ve metro, yüksek hızlı tren ve otobüslere mükemmel bağlantıları olan Şangay’daki en büyük sergi kompleksidir ve ziyaretçiler için çok iyi erişilebilirliği garanti eder.

DOMOTEX asia / CHINAFLOOR, 21 yıllık tarihinde büyük bir başarıya imza atmıştır. Gelecek fuar, uluslararası izleyicilere yeni bir alan olan Treasures of Orient gibi Hindistan, Afganistan, Nepal ve diğer bölgelerden el yapımı halı ve kilim sunumlarının yanı sıra SPC ve ahşap döşeme katılımcılarının yer aldığı özel bir Güneydoğu Asya İş Merkezi sergi alanlarıyla dikkat çekiyor. Bunların yanı sıra Cadex konferansları, tasarım forumları ve ünlü konuşmacılarla fuar zengin içerikte bir program vadediyor. Ayrıca uluslararası ahşap ve esnek zemin pazarındaki fırsatlar ve engeller de dahil olmak üzere küresel pazara genel bakışın tartışılacağı Dünya Döşeme Forumu da merakla beklenen etkinlikler arasındadır.