DOMOTEX asia/CHINAFLOOR 2016 için geri sayım başladı!

 

Esnek döşeme sektörü geçtiğimiz yıl, özellikle ticari bina inşaatı alanında, eşi görülmemiş bir büyüme yaşadı. Bu eğilimin bir uzantısı olan DOMOTEX asia/CHINAFLOOR fuarı bu yıl 18. kez, Çin’in Şangay kentinde, 22-24 Mart, 2016 tarihleri arasında gerçekleşecek. Fuarda 250’den fazla yerli ve yabancı üretici 35.000 m²’lik alandan oluşan 3 özel salonda yerlerini alacaklar.
Bu yıl fuara ilk kez katılan üreticiler arasında US Floors (ABD zeminleri), Konkera, KCC, Ilshin bulunurken, Armstrong, Gerflor, LG Hausys, Sika, Henkel, Hanwha, Nox, KDF, IVC, Daejin, Unilin gibi tanıdık firmalar ve ünlü Çin markaları Novalis, Meijer, Kentier ile Jinka yer alıyor. DOMOTEX asia/CHINAFLOOR 2016 fuarının yeni katılımcısı US Floors, stil ve dekorlarda eklektik ve geleneksel anlamda en gerçekçi görseller ve renkleriyle LVT yapılar sunmaya hazırlanıyor. Fuar alanında esnek sektörünün yanı sıra, tüm sektörlerin rezervasyonunda %80’lik bir artış kaydedildiği belirtiliyor. Bu yıl özellikle, iki yıllık anlaşmalar için uygulanan özel fiyatların endüstri tarafından coşkuyla karşılandığı da ifade edilenler arasında.

 

Fuara kısa bir süre kala, ücretsiz online ziyaretçi ön-kayıt sisteminin de açıldığı belirtildi. Ziyaretçiler, www.domotexasiachinafloor.com adresinden kayıt yaptırarak serbest giriş bileti alabilirler ve katılımlarını planlayabilirler.

 

440A0270

4(1)

2G2A9747

2