DOMOTEX asia/CHINAFLOOR 2017 Büyümeye Devam Ediyor!

DOMOTEX asia/CHINAFLOOR 2017 Asya Pasifik bölgesindeki en büyük uluslararası zemin fuarı olarak büyümeye devam ediyor.

Bu yıl 19.’su düzenlenen fuar, 21-23 Mart, 2017 tarihleri arasında Çin’in Şangay kentinde gerçekleşecek. Fuar tarihinden 7 ay öncesinde rezerve edilmiş olan sergi alanlarınınsa geçen yıla oranla, % 13,3 daha fazla olduğu belirtiliyor.

Toplamda 12 salondan oluşan fuar yerinde, dört salon; ahşap, laminat, mantar, bambu, diğer sert zeminler ve döşeme teknolojisi firmalarına, üç salon da; ticari, endüstriyel ve konut amaçlı esnek zemin kaplamaları firmalarına ayrılmıştır. Bu yıl ilk defa olarak ahşap sektörünün en popüler salonlarının merkezinde, Ahşap Plastik Kompozit (WPC) üreticileri için özel bir alan ve ayrıca seramik üreticileri özel alanlar bulunmaktadır.

photo-2

Fuar, dünyanın her yerinden yükselen katılım talepleriyle, her zamankinden daha fazla uluslararası hale gelmektedir. Ağustos ayı sonu itibariyle, uluslararası markalara ayrılan katılım yerleri, toplam alanın % 31,7’lik kısmını oluşturmaktadır. Armstrong, Gerflor, LG Hausys, Nox, US FLOORS, Windmoeller gibi elastik yer döşemeleri firmaları, Amorim, Alsapan, Classen, Egger, French Timber Association, Home Legend, Swiss Krono Group, Unilin, Valinge gibi ahşap döşeme firmaları,Adesiv, Chimiver, Dynea, Homag, Osmo, Woodcare, Wintersteiger gibi ahşap makine firmaları ve temizlik-bakım teknolojisi gibi dünyanın önde gelen markaları şu ana kadar DOMOTEX asia/CHINAFLOOR 2017 fuarında yerlerini garantileyenler olarak belirtiliyor. Bunun yanı sıra, beş ülke pavyonu (Belçika, Hindistan, Pakistan, ABD – Amerikan halı sektöründe Alliance National Wood Flooring Association ve yine ABD ahşap sektöründe National Wood Flooring Association dernekleri) fuarın 19. yılında katılımlarını onayladılar.

 

DOMOTEX asia/CHINAFLOOR 2016 fuarı, 40 ülkeden 1303 katılımcı ve 106 ülkeden gelen 11963 uluslararası olmak üzere toplam 50398 ticari ziyaretçiye ev sahipliği yaptı. Fuarın 2017 yılı hazırlıkları kapsamında, daha çok sayıda profesyonelin dikkatini çekeceği açıklanırken, Asya-Pasifik bölgesinde iş yapmak isteyenler için benzersiz bir platform sunmaya devam edeceğinin altı çiziliyor.