DOMOTEX asia/CHINAFLOOR 2017 için Online Kayıtlar Başladı

 

Başlamasına beş ay kala DOMOTEX asia/CHINAFLOOR 2017 fuarı, % 85 doluluk oranıyla 900 katılımcı firmaya sahip bulunuyor

 Asya Pasifik bölgesinin en büyük zemin döşeme fuarı DOMOTEX asia/CHINAFLOOR, bu yıl 19.edisyonuyla, 21-23 Mart 2017 tarihleri arasında Çin’in Şangay kentinde gerçekleşecek. Endüstri profesyonelleri domotexasiachinafloor.com online adresinden kayıt yaparak ücretsiz giriş biletlerini alabilirler. Online kayıt sayesinde fuar katılımcıları birbirleriyle iletişime geçmeye başlayabilecek, ürünler hakkında önceden bilgi sahibi olarak, ziyaretlerini daha verimli hale getirebilecekler.

nov-1Fuarın organizatörlerinden VNU Fuarları Asya Başkanı David Zhong şöyle konuştu: “Bölgemizdeki zemin döşeme sektöründe son yıllarda muazzam bir büyüme ve gelişmeler olmuştur. Hali hazırda Asya – Pasifik bölgesi değer bakımından, küresel döşeme pazar payının %40’ını oluşturmaktadır. Teknoloji geliştirme ve yenilik odaklı Çinli ve Asyalı döşeme üreticilerinin sayıları da hızla artmaktadır. LVT (Lüks Vinil Karoları) ya da WPC (Ahşap Plastik Kompozit) gibi piyasadaki en son ve en popüler döşeme ürünlerinden bazıları aslında Asya’da icat edilmiştir. Pazar, yenilik fırsatlar arayan dünya genelindeki tüm zemin profesyonellerine hitap etmektedir. Asya Pasifik’te, sadece zemine yönelik tek döşeme fuarı olarak DOMOTEX asia / CHINAFLOOR, günümüzün en dinamik döşeme piyasalarında neler olup bittiğini anlamak için mükemmel bir platformdur. Bölgenin kalbinde düzenlenen fuar, Çin ve diğer Asyalı gelişmekte olan ekonomilerde iş yapmanın belirsizliklerini aydınlatırken, dünyanın farklı yerlerinden gelen katılımcılarla bölgedeki katılımcılar arasındaki iletişimi kolaylaştırır.”

26-cadex-conferenceYenilikler ve tasarım 2017 yılındaki fuarın öne çıkan unsurları olarak belirtiliyor. Bağlantı için uluslararası etkinlik Cadex de DOMOTEX asia / CHINAFLOOR fuarıyla eş zamanlı olarak, tasarım ve mimari endüstrisinde öğrenme ve iş yapma fırsatlarına ev sahipliği yapacak. Etkinlik çerçevesince, zeminle ilgili interaktif etkinlikler, iş ağları görüşmeleri, yaratıcı sergilemeler ve konferanslar gibi çok sayıda organizasyonu yer alacak.

25-cadexFuar kapsamında geçen yıl hem online hem de sergi alanlarında 400 yeni ürünü ziyaretçilerle buluşturan InnovAction Flooring adlı zemin programı bu yıl da, en yeni ve en yenilikçi zemin kaplama ürünlerini tanıtacak. Kampanya katılımcılara markalarını ortaya çıkarmak ve fuar öncesinde ve sırasında en etkili kanallardan kendi ürünlerini tanıtma fırsatı verirken, üreticilerle ziyaretçilerin hızlı bir şekilde bağlantı kurması da sağlanmış olacak.

8-resilient-halls-2

4-machine-made-carpet-hall-w2

2-hallways