DOMOTEX asia/CHINAFLOOR 2017’de ‘’Lüks Markalar’’

Asya’daki zemin sektörünün buluşma noktası olan DOMOTEX asia / CHINAFLOOR fuarı bu yılki organizasyonunda yer verdiği beş salonda, el yapımı halılardan, duvardan duvara halılara, dokuma ve makine halılardan, paspaslara kadar halı sektörünün tamamını bir araya getirecek. Endüstrinin en son trendlerini takip eden DOMOTEX asia / CHINAFLOOR 2017, COVER dergisiyle işbirliği içinde organize ettiği “Lüks Markalar” (Luxury Brands) etkinliğiyle seçkin halı markalarını ağırlamaya hazırlanıyor.

 

Fuarın organizatörü VNU Exhibitions Asia Başkanı David Zhong konuyla ilgili şu açıklamada bulundu: “Halı ve kilim pazarı son yıllarda, yükselen şehir nüfusları, modüler halıya olan talep ve gelişmekte olan ekonomilerdeki inşaat endüstrisinin canlanması nedeniyle önemli bir büyüme gösterdi. Ofisler, ticari ve kurumsal yapılardaki yükselen yatırımın yanı sıra, halı sektörü için son kullanıcı öncülüğünü konut piyasası taşımaktadır. Son yıllarda daha fazla tüketici, evlerine veya ofis alanlarına estetik yenilemeler yapmak için para harcamak istiyor ve bu durum da, lüks halı ve kilim endüstrisi için olumlu bir ortam yaratıyor.”

 

DOMOTEX asia / CHINAFLOOR’un W5 Salonu’ndaki tasarım platformu olan cadex’in içinde yer alan “Luxury Brands” bölgesi, çok özel bir tasarıma sahip olacak ve alıcılar, distribütörler ve sektörün VIP’leri burada ağırlanacaklar. Sergi alanında, uluslararası halı markalarının seçkin bir listesinin yanı sıra, en üst düzey el yapımı halılardan bir seçki sunulacak. Bu özel sergilere katılım gösterecek firmalar arasında; Amadi Carpets, Ariana Rugs, Art Resources, Ayka Design, Creative Matters, Knots Rugs, Samad, Tissage, Wool & Silk Rugs ve Zollanvari gibi halı sektörünün ünlü markaları yer alıyor.

 

COVER dergisi ve DOMOTEX asia / CHINAFLOOR, Asya, Avrupa, Amerika ve Kanada’dan şirketlerin temsil ettiği en seçkin batılı markaları Çin pazarına getirmeyi amaçlıyor. Her bir firma, son zamanlarda ürettiği halı tasarımlarından en göz kamaştırıcı olanını DOMOTEX asia / CHINAFLOOR ziyaretçilerine sergilemeye hazırlanıyor. Lüks Markalar etkinliği sayesinde, Asya’daki alıcılar, Batı’nın halı sanayilerinde başarılarını ispatlayan markalara erişim sağlarken bu firmalar da Çin ve Asya’daki gelişen pazarlarda fırsatlar yakalayabilecekler. Lüks Markalar, 21-23 Mart 2017’de Şanghay’da gerçekleşecek olan DOMOTEX asia / CHINAFLOOR 2017 fuarında ziyaret edilebilir. Fuarın online kayıt portalı hali hazırda açıktır ve ücretsiz ön kayıtlar başlamıştır.