DOMOTEX asia/CHINAFLOOR 2018 İçin Ziyaretçi Kayıtları Başladı!

Asya Pasifik bölgesindeki en önemli döşeme fuarı olan DOMOTEX asia / CHINAFLOOR 2018, 100’den fazla ülkeden gelen ziyaretçileri ağırlıyor. Geçtiğimiz yıl, Çin’in dışındaki uluslararası ziyaretçi katılımını % 20 artıran fuara en çok ilgiyi gösteren ülkeler sırasıyla; Güney Kore, Japonya, Amerika Birleşik Devletleri, Hindistan ve Avustralya oldu.

VNU Fuarları Proje Direktörü Shine Liu konuyla ilgili şöyle konuştu: “Hem global ziyaretçilerimiz hem de katılımcılarımızın sayılarının, geçen yılın sonuçlarını aşmasını bekliyorum. Özellikle de 2018 yılı 20. yıldönümümüzü işaret ederken, beklentilerimiz bu yöndedir. Etkinliğimiz, Asya’daki endüstrinin ana buluşma noktası olmaya devam ediyor ve uluslararası döşeme topluluğu tarafından da hem fark hem takdir ediliyor. Yeni uluslararası pavyonlar olarak Hırvatistan ve Kanada ile sözleşmelerimizi imzaladık ve Almanya, Fransa, Hindistan, Afganistan, Belçika, Hollanda ve ABD gibi uluslararası katılımcılarımızın saflarına katılacak daha çok ülkeyle anlaşma yapmayı umut ediyoruz.”

İş ağınızı büyütmek ve Halı, Ahşap, Esnek ve Zemin Teknolojileri endüstrilerindeki uluslararası profesyonellerle bir araya gelmek için domotexasiachinafloor.com adresinde başlayan kayıt işlemleri için acele ediniz.