DOMOTEX Asya / CHINAFLOOR 2016: Daha Güçlü, Daha Büyük, Daha Uluslararası

Ön kayıtlarına göre DOMOTEX Asya / CHINAFLOOR 2016 fuarı bu yıl, ziyaretçi ve katılımcı rekorlarını kırmaya hazırlanıyor

Tüm göstergeler daha büyük, güçlü ve daha fazla uluslararası bir DOMOTEX Asya fuarını işaret ederken, Asya-Pasifik bölgesinin önde gelen uluslararası organizasyonu, zemin döşeme pazarındaki katılımcı ve profesyonel ziyaretçilerin her iki ucundan da olumlu yanıtlar alıyor. Bu yıl 18.edisyonu gerçekleşecek olan fuara 1300’den fazla katılımcı beklenirken, fuarın online ön kayıt sistemine göre profesyonel ziyaretçiler açısından önemli bir artışın olduğu belirtildi.

Domotex Asya fuarının ortak organizatörü olan VNU Asya Fuarcılık şirketi başkanı David Zhong, “Asya-Pasifik zemin döşeme endüstrisi için en popüler ticaret fuarı olan DOMOTEX asia / CHINAFLOOR, hem katılımcı hem de profesyonel ziyaretçiler için mükemmel bir platformdur. Organizasyonumuzun zemin döşeme pazarındaki rezonansı ve sanayinin sürekli artan ilgisine göre güçlendiğini görmek umut ve gurur verici” dedi.

DOMOTEX Asya / CHINAFLOOR fuarı hiç şüphesiz bölgedeki zemin döşeme üreticileri, döşeme ürünleri kaynak satın alma planını oluşturacak profesyoneller ile sanayideki yeni ürünleri ve yenilikleri tanımak isteyen profesyonel alıcılar için mükemmel bir vitrin platform oluşturmaktadır.
2

Özellikle bölge piyasasını keşfetmek, yeni ilişkiler geliştirmek ve yeni iş fırsatları keşfetmek isteyen ziyaretçiler, www.domotexasiachinafloor.com adresinden kayıt yaptırarak, serbest giriş bileti alabilirler. Online ön kayıt hem fuar mekânına girişlerde zaman kazandırır, hem de profesyonel ziyaretçilerin katılımcılar ile önceden temasa geçerek ziyaretlerini planlamalarına yardımcı olur. Daha detaylı bilgi için lütfen www.domotexasiachinafloor.com adresini ziyaret ediniz.

440A0270