Doppstadt 50. Yılını Kutluyor

 

 

Geçen hafta Calbe’deki (Saale) Doppstadt üretim tesisi, tüm dünyadan çevre ve geri dönüşüm uzmanları için buluşma noktası oldu. Yaklaşık 5000 konuğun katılım gösterdiği Doppstadt Expo, bir üreticinin 2015 yılında ve Avrupa’da, alanının en büyük fuar organizasyonu oldu. Sektörde 50. yılını kutlayan Doppstadt, çevre teknolojisi için entegre çözümler sunmaya devam ediyor.

 

Yeni gelişmeler, makine güncellemeleri ve konsept çalışmaları şeklinde neredeyse 50 farklı yeniliklerin sunulduğu fuarda katılımcılar, Doppstadt firmasının atık, biyokütle ve mineral servisleri konularında tam teşekküllü yapısına tanıklık ettiler. Doppstadt’ın üretim tesisi içindeki fuar alanında genel olarak 100 stand bulunuyordu.

 

Tam hat tedarikçisi olan Doppstadt ayırma teknolojisindeki mal ve hizmetlerin kapsamını tamamlar. Doppstadt Grubu geçen Nisan ayında, teknoloji lideri olarak hız kazandı ve Splitter teknolojisi üreticisi Günther GmbH şirketiyşe münhasır satış ortağı oldu. Her ikisi de orta ölçekli aile işletmesi olan firmalar, makine ve bileşenlerinin yapımındaki uzun yıllarda edindikleri deneyimleri biraraya getirdiler. Ortakların, ayırma teknolojisi konusundaki uzmanlığı ilk defa olarak Doppstadt Expo’da birlikte sunuldu.
csm_KV_Unterseite_Maschinen_81331922a0

Doppstadt geri dönüşüm için biyo kütle, atık ve malzemeler her türlü işleme makinelerinin farklı boyut ve modellerini piyasaya sunmaktadır. Zengin çeşitleri kapsayan Doppstadt ürünleri, yüksek kalite, yenilik ve güvenilirlik temsil etmektedirler. Doppstadt makineleri maksimum çevre dostu olan yüksek performans, düşük enerji tüketimine sahip olacak şekilde tasarlanmıştır.

csm_KV_Unterseite_Unternehmen_v003_b40b7a7d8c

Doppstadt’ta, kırma, öğütme, karıştırma, ayırma, eleme, parçalama, yıkama, sıralama ve talaş gibi uygulamanın bütün alanları için mobil ve statik geri dönüşüm makinelerine ait etkileyici bir dizi bulabilirsiniz. Doppstadt Makineleri, Ormanlar, Depolama Sahası, Taşocakları, Geri Dönüşüm Depoları, Aktarım istasyonlarında çalışır ve makineler Atık Sistemleri entegre edilmiştir. Doppstadt gelenek üzerine kurulu modern bir şirkettir. 1965 yılında Werner Doppstadt tarafından Velbert’te bir tarım şirketi olarak kurulan Doppstadt bugün, çevre teknolojisi alanında dünya çapında bir lider ortağıdır.

Kooperation_Guenther-Doppstadt