Dünya Mobilya İmalat Sanayi Çin’de Buluşuyor

FMC China 2013
FMC China 2013

Dünya Mobilya İmalat Sanayi Çin’de Buluşuyor: FMC China 2013

2011 yılında Şangay Dünya Expo Sergi ve Kongre Merkezi’ne taşınan FMC Fuarı, artan fuar alanı ve ziyaretçi sayısıyla son iki yılda, dünyanın en ünlü mobilya imalat sanayi fuarlarından biri haline geldi. Bu yılki FMC China 2013, 71.000 metrekare alanı kapsayacak ve 850 yurtiçi ve yurtdışından 850 katılımcıyla mobilya imalat sanayi için önemli bir aktiviteye ev sahipliği yapacak.

Çin’deki FMC China 2013 fuarı 18 yıldır başarıyla yürütülüyor. Çin’in belki de en profesyonel mobilya üretim tedarik platformu olarak Çin Mobilya Derneği için de olumlu gelişimler sağlayan FMC bu yıl ayrıca, sektörün gelişimine katkıda bulunmak için, Çin Uluslararası Mobilya Fuarı yanında Küresel Mobilya İmalat Sanayi İlk Lider Markası Koleksiyonunu organize ediyor.

Mükemmel yüksek teknoloji desteği ile birlikte, mobilya imalatında yaklaşık 100 yeni ürün ve teknolojileri bir araya getiren FMC China 2013, Çin’in önde gelen mobilya imalat ülkesi olması için de önemli bir adım atıyor. Bu yılki fuarda yer alacak sergiler arasında; Mobilya Donanım ve Ek Parçaları, Mobilya Paneller ve Yüzey Dekorasyonu, Kumaş ve Deri Mobilya, Döşeme Mobilya Eşyalar, Dolap/Gardırop Parçaları, Ofis Mobilyaları Sarf Malzemeleri, Mobilya Boyaları ve Yapıştırıcılar ve Kimyasal Ürünler gibi bölümler bulunuyor.

Çin Ulusal Mobilya Derneği ile birlikte FMC China 2013, mobilya konusunda üst ve alt sanayi zincirleri bağlantısını vurgulamayı hedefliyor. FMC fuarında bu yıl, 100’ün üzerinde ahşap makine ürün çeşitleri ve mobilya hammaddeleri yer alacak. Yılın ikinci yarısındaki bu fuar, Çin’de, mobilya sektörü için hammadde ve ahşap makine ürünlerinin sergilendiği en büyük organizasyon kabul ediliyor.