Düşünce Kontrolü Olmaksızın TASARIM

 Yüzey uzmanı firma Hornschuch’un 2014 yılı için sloganı “Tasarım duygu yaratır”. Mobilya filmi ve suni deride bir dünya pazar lideri olarak HornschuchGroup, yüksek kalite tasarımın fark yarattığını tam anlamıyla kanıtlıyor ve sıradışı yeniliklerini piyasaya sunuyor.

 

Hornschuch firması ZOW fuarında, 2014 için belirlediği ve marka ve ürün deneyiminin programatik bir parolası olan “Kutunun dışında düşünmek” ile yer aldı. Tasarımın düşünce sınırı ve kontrolü tanımadan, alışılmışın dışında yaratıcılıkla ve büyük resim düşünülerek gerçekleştirilmesi anlamına gelen bu parolayla Hornschuch firması, standındaki göz alıcı ürünleriyle büyük beğeni kazandı. Özellikle de mobilya filmi skai® ürünlerinin her türlü uygulamada sağladığı yüksek kalite yüzeyiyşe, iç mimari tasarıma geniş katkısı dikkat çekti.

Estetik

Hornschuch’un Süddekor ve Kaindl ile işbirliği içinde sunduğu ve geleneksel karaağacın yeni hassas yorumu olan skai® Sangallo Elm, üretim ve yüksek teknoloji arasında bağlantı kuruyor. Sangallo ismi, 14. ve 15. Yüzyıllarda İtalya’nın ünlü yapılarına imza atan sanatçı ailesinden geliyor. skai® Sangallo Elm doğal canlılığıyla yaşam alanları için elverişlidir. Taş Grisi, Sherry ve Lava dahil olmak üzere altı taze renkte mevcut zarif tasarım dikkat çekiyor.

Bild 7_Pino Aurelio limy

Açıkhava adamı
Yenilikçi ahşap deseniyle skai® Sanremo Oak özgünlük trendi takip eden meşe karakterini simgeliyor. Çok doğal görünümüyle, rüzgar kontrollerini vurgulayan yapısı rustik havasını tamamlarken, rüzgar kontrolsüz ve daha ahenkli modeli de mevcuttur.

 Bild 12_Missouri Walnut spirit NOCE

Beylerbeyi
Etkileyici bir ahşap tasarım olan skai® Pino Aurelio, firmanın geçen yıl Surteco grup ile ortaklaşa çalışmasının sonucu ve “Yüzey Fabrikası” kapsamında ortaya çıkmış. Kozalığın tipik yapısının etkileyici görünümüyle, yer yer çatlaklar ve sanki zarafetle yaşlanmış havası bu ürünü öne çıkaran özellikleri arasında yer alıyor.

 Ill. 16_8_colore classico_korallenrot

Üstat
Schattdekor ile ortaklaşa dekorasyonun sonucu ortaya çıkan skai® Missouri Walnut (Ceviz) meşe trendinin ötesinde yeni bir sayfa açıyor. Rustik şıklıkla hem abartılı ve olağanüstü görünen bu ürün, aynı zamanda tanıdık da bir hava sergiliyor. Büyük çiçekler, iyi, keskin ceviz gözenekleri ve rüzgar çatlakları ürünün görünümünü karakterize ediyor. Renk şemasında mükemmel dengeyse, tahta geçişlerini vurguluyor. Ahşap tasarımı yüksek kaliteli ve net görünürken, doğal rustik şıklığından da taviz vermiyor.

Ill. 16_9_colore classico_curry

Düşsel

Parıldayan ve yanardöner, fantazi tasarım skai® Murano nerdeyse ünlü İtalyan kristallerini andırıyor! Şeffaflığındaki büyüleyiclik ve eş zamanlı yoğunluğu, üst etkileri gösteriyor. Çeşitli katmanlar ve çizgiler yeni seviyeler belirlerken, yeni bir boyut da katarlar. Kristaller birbirini takip eden bir derinlik efektiyle, kristal berraklığında bir göl havası  yaratıyor bu üründe.

Ill. 16_10_colore classico_aquablue 

Yalnız ve takım oyuncusu

Trend odaklı düz renkleri ve çok sayıdaki kombinasyon imkanıyla yenilikçi tasarım yüzeyi skai® colore collection her odada ilham verici bir hava yaratıyor. Renk zenginliğinin trendle kombinasyonu olan skai® ahşap ve fantazi tasarımlarda mükemmellik sağlıyor.