DYO Senkron serisi, boyanın farklı tonlarını duvarlara yansıtıyor

DYO’dan farklı tonlar, ilham veren boyalar

DYO Senkron serisi boyalar, teknolojinin gücünü renklerin dünyasıyla birleştiriyor. Sedef veya yansıma etkisine sahip Senkron serisi boyalı yüzeylere uygulanıyor. Sedef ve yansıma etkilerine sahip Senkron, mekanlara büyüleyici tonlar katıyor.

 

DYO’dan evlerini renklendirmek isteyenler için yeni bir ilham kaynağı! DYO Senkron serisi, sedef ve yansıma etkili iki farklı ürünle duvarlarda renk dönüşümünü başlatıyor. Modifiye akrilik emülsiyon esaslı Senkron, birçok desen seçeneği ile dekorasyonda yaratıcı fikirler getirmek isteyenler için ideal.

İnci beyazı renginde üretilen ‘Senkron Sedef Etkili’, DYO Renk Pınarı makinelerinde elde edilen 18 farklı rengi ile sedef etkisini duvarlara taşıyor ve insanda yüzeye dokunma hissi yaratıyor. ‘Senkron Yansıma Etkili’ ise gold rengi ile boyandığı yüzeye göre rengin tonunu değiştiriyor. Ürün, açık renkli zeminde daha yumuşak bir görünüm kazanırken, siyah gibi koyu bir zeminde duvara altın görünümü katıyor.

Serideki tüm ürünler boyalı yüzeylere uygulanırken dekoratif, dayanıklı ve silinebilir özellikleriyle öne çıkıyor.

Leke tutmayan boya, ışıkla kendini temizleyen boya, zor lekelerin iz bırakmadan silindiği boya gibi birçok yeniliği mekanlara taşıyan DYO’nun diğer iç cephe ürünleri hakkında detaylı bilgi almak için www.dyo.com.tr adresi ziyaret edilebilir.