DYO’DAN KAPILARA ‘İNCİ PARILTISI’

DYO ahşap boyadaki markası Massiveline’nin yeni ürünü ‘Su Bazlı Panel Kapı Boyası İnci Parıltısı’ ile sektörü bir ‘ilk’ ile tanıştırıyor. DYO’nun Mart ayında pazarda yerini alacak yeni ürünüyle kapılar inci  gibi parlayacak.

Boya sektörüne getirdiği ilkler ve yenilikçi ürünlerle sektöre öncülük eden DYO,yeni ürünü Massiveline Su Bazlı Panel Kapı Boyası İnci Parıltısı’nı tüketicilerin beğenisine sunuyor. DYO, Mart ayından itibaren piyasada yer alacak yeni ürünüyle evlerinde farklılık yaratmak isteyenlere kapılarında da bu imkanı sağlayarak, sektörde bir ‘ilk’ olan inci parıltısını
yaşatacak.

Her yıl ortalama 30 yeni ürünü pazara sunan ve Türkiye pazarında tüm alt sektörlerde faaliyet gösteren tek boya şirketi olma özelliğine sahip olan DYO, ahşap sistemleri kategorisindeki markası Massiveline’nin yeni ürünü ile kapılara ışıltı vaat ediyor. DYO’nun sektördeki uzun yıllara dayanan deneyimi ve kalitesini yansıtan Massiveline serisinde yer alan Su Bazlı Panel Kapı Boyası İnci Parıltısı adını taşıyan ürünü, özel pigmenti sayesinde kapılara pırıltılı dekoratif bir görünüm sağlıyor.

30 FARKLI RENK SEÇENEĞİ İLE KULLANIMA HAZIR

İnsan sağlığına ve çevreye dost Massiveline Su Bazlı Panel Kapı Boyası İnci Parıltısı, Amerikan kapılarda ve her türlü iç-dış cephe ahşap yüzeylerde rahatlıkla kullanılabiliyor. Kullanıma hazır olan ve herhangi bir inceltilme işlemine gerek duyulmayan ürün, suya, ev kimyasallarına ve darbelere karşı da dayanıklı. Fırça veya rulo ile tek kat ya da iki kat olarak uygulanabiliyor. Standart inci beyazı rengine ek olarak renk makinasında 30 farklı seçeneği de mevcut.