Efsane Geri Dönüyor : Konsey Yapı 2016 Bayiler Toplantısı

 

Konsey yapıdan muheteşem lansman, Trendy Floor Anatolia collection-Trendy floor ottoman collection tanıtıldığı toplantıya 300 bayi katıldı.

Konsey Yapı A.Ş. Türkiye geneli tüm ana bayiileri ile birlikte 11-13 mart 2016 tarihinde Alanya Vome Deluxe otelde muhteşem bir lansman toplantısı gerçekleştirdi. 2016 yılında pazara girecek olan iki farklı yeni koleksiyonla portföyündeki ürün çeşitliliğini arttıran Konsey yapı A.Ş. ayrıca mevcut koleksiyonu Polo Clic için de tüm dekorlarında yeni bir revizyona giriyor.

konseyyapı-13

Son derece profesyonelce hazırlanmış organizasyon 11 mart Cuma günü başladı. Cuma günü yapılan açılış konuşmasının ardından tüm Konsey yapı A.ş. Bayileri birbirleriyle tanışıp hoş sohbetlerle bir arada bulunmanın keyfini çıkardılar. Cumartesi günü yapılan Lansman toplantısında ise Trendy Floor Anatolia Collection ve Trendy Floor Ottoman Collection adıyla iki yeni marka yepyeni vizyonlarıyla birlikte müşterilerin beğenisine sunuldu.Yeni dekorların sergilendiği toplantıda tüm bayilere ürün özellikleri, diğer ürünler ile aralarındaki farklar detaylı bir şekilde açıklanarak olağanüstü bir sunum gerçekleştirildi. Kalite ve Müşteri memnuniyetinin ön planda tutulduğu toplantıda tüm bayilerin istek ve önerilerine geniş bir yer verildi…

konseyyapı-14

Konsey yapının günden güne emin adımlarla büyüdüğü bu günlerde ; ürün gamını yeni renk ve modellerin lansmanı yapmıştır. Birlikte yürüdüğümüz bu yolda alt yapısında bulunan bayilerini Antalya’da keyifli sohbetler ile birlikte ağırladı.

Lansmanı yapılan  8 mm Ac 4 32.sınıf parkelerinin Ottoman serisi ve Anatolia serisi olarak iki ana grupta tanıttıldı. Tanıtılan ürünler arasında yüzey desen farkı bulunmaktadır. Ottoman serisi register embosing teknolojisine sahip ve 4 taraf pahlı olarak üretilmekte ayrıca sekronize yüzey desenine sahiptir. Anatolia modelimiz ise yine register embosing teknolijisine sahip olup pah/derz bulunmamaktadır.

konseyyapı-18

Yapılan toplantımızda alınan en önemli notumuz firmaların Yıldız Entegrenin satış ile göstermiş olduğu duruştan duydukları memnuniyettir. İkincil önemli dip notlarımızın arasında oluşan renk taleplerinin hızlıca karşılanması yeni renklerin bulunması Konsey yapının bünyesine eklediği renkler ile renk skalamız günden güne artmakta olduğunun da altı bir kez daha çizilmiştir.

konseyyapı-12

Hasan Yıldız beyler ise yakın bir zaman içerisinde yeni ürün konseptleri ile piyasada bulunmayan ürün gamı ile birlikte lansman yapılacağının haberini vermiş ve tüm ilgileri konu üzerine toplamıştır.

 

Konsey yapının altında bulunan bayi kanalı arz ve taleplerini alan, Ergün Hacımurtazaoğlu parkenin satış grafiklerini değerlendirdiği sunumu bayiler tarafından büyük bir dikkat ile dinlenmiştir.

konseyyapı-17

Pazarlama kanalında, Emrah Erdağı’nın yapmış olduğu sunumda ise bayilere yapılan veya yapılacak konsept Showroomlar ile alakadar sunumunu gerçekleştirmiş aidiyet unsurunu ön plana sürmüştür. Bu manada oluşacak talepleri itina ile değerlendireceklerini belirtmişlerdir.

konseyyapı-15

Verimliliğin ve güvenin bir kere daha tazelendiği bu toplantı taraflar için memluniyet derecesinde tamamlanmıştır. Bu ve bunun gibi toplantılarımızın artacağının bilgisi katılımcı olan tüm firmalara  aktarılmıştır.

konseyyapı-1

2.nci gün yapılan lansman toplantısının ardından Otel içinde bulunan çeşitli etkinliklerden, Spor faaliyetlerinden yararlanmanın yanısıra sıcak hava ile birlikte deniz girmeyi de ihmal etmeyen misafirler kısa bir tatil yapmanın keyfini çıkardılar…Akşam yapılan muhteşem gala yemeğinde ünlü sanatçı Bülent Serttaş güzel şarkılarıyla geceye ayrı bir renk kattı.. Gece geç saatlere kadar süren gala yemeği ve konser sonunda tüm misafirler bu muhteşem organizasyona katılmanın mutluluğunu doyasıya yaşadılar.

 

konsey logo