Ege Parke Zemin Döşemeleri

Ege Parke halen Ofis ve Showroom olarak kullanmaya devam ettiği adresinde 2001 yılında Lamine ve Laminat Parke satış ve montaj hizmetibvermek üzere kurulmuştur.

Daha sonraki yıllarda faliyet alanını genişleterek PVC Zemin Kaplamai Halı, Yapı Ürünlerini bünyesine katarak satış ve satış sonrası hizmetleri vermeye devam etmektedir.

MİSYONUMUZ

Sürekli gelişen teknoloji ile birlikte sektörümüzdeki yenilekleri takip ederek siz değerli müşterilerimize en iyisini ve en yenisini en uygun koşullarda hizemtinize sunmaktır.

Ayrıca müşterilerimizin taleplerini taahhüt ettğimiz şekilde karşılamk, zamanında teslim ettiğimiz kaliteli ürünlerimiz ve hızlı ve güvenilir hizmetlerimiz ile mutlak müşteri memnuniyeti sağlamaktır.

VİZYONUMUZ

Faaliyetlerimizde modern tknolojiyi kullanırız, sürekli kendimizi inceler, kritik eder, değerlendiriz, iyiliştiriz ,yenileriz ve kendimizle rekabet ederiz. Personelin çalışkan, dürüst, uyumlu, ahlaklı ve yaratıcı olmasına özen gösteriz. Hiç bir kaynağı israf etmez, modern tasarruf ilkelerine uyarız. Kanunlarınböngördüğü hukuki, idari ve mali zorunlulukların tamamını yerine getiririz. İş ve toplum ahlak kurallarına titizlikle uyarız.

Adres : Menderes Cad. No:367/A Şirinyer / İZMİR
Telefon : 0 232 426 26 41
İş GSM : 0530 766 07 77
Faks 426 11 00
E-Posta : [email protected]   www.egeparke.com.tr