Egeçam Parke & Deck

Egeçam Parke & Deck; zemin malzemeleri alanında 2003 yılından beri çalışmalarını sürdürmektedir. Laminat Parke konusunda Türkiye’nin öncü markası Çamsan’ın ve dünyanın lider markaları KronoGroup ve Classen’in Ege bölgesinde satışını yapmaktadır. Üst grup ürün kategorisinde de kaliteyi ağaça hayat verip sunan Finlandiya menşeili Parla Lamine Parke,Thermowood Deck ve Masif Parke ürünlerinin Türkiye ve Ortadoğu distribütörüdür. Satış ve uygulama alanında uzman ekipleri ile perakende ve toptan satışın yanı sıra büyük projelerde de planlama aşamasından anahtar teslimine kadar hizmet vermektedir. Firmamız Yapı Kimyasalları ve Yapışkanları konusunda da Henkel`in bölge bayiiliğini yapmaktadır.

Egeçam, kendisine ait İzmir ve Manisa’daki perakende mağazaları ve 100’e yakın alt bayisiyle Ege Bölgesi genelinde nihai tüketiciye ulaşmaktadır. Kemalpaşa ve Karabağlar’daki 4.500 m2’lik kapalı alan depo kapasitesiyle her daim stok bulunduran şirketimiz 2012 yılından itibarende Lojistik alanında yaptığı atılımla kendi bünyesinde nakliyat hizmeti verebilmektedir.

Egeçam bünyesindeki dinamik, tecrübeli ve iş güvenliği eğitimi almış olan teknik kadrosu ile her zaman koşulsuz müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, bugüne kadar bir çok önemli projeye imza atmıştır. Satış öncesi ve satış sonrası hizmette; kaliteyi zamanında sunarak müşterinin düşlediği yaşam alanına kavuşmasını sağlamak şirket olarak ilk önceliğimizdir. Kalite ile güven buluşması, ürün çeşitliliği ve doğru fiyatlandırma tercih edilme sebeblerimizdendir. Yıllar boyu süren bu güven dolu beraberlik Egeçam kültürünü geliştirmeye devam etmektedir.

  •  Yeşillik Cad. No: 167/1-A Karabağlar | İzmir
  • [email protected]
  • T . 0232 237 33 85 – 86
  • F . 0232 254 51 92
  • www.egecam.com