EMAKS Mobilya Aksesuarları LTD. ŞTİ.

EMAKS Mobilya Aksesuarları Limitet Şirketi 1999 yılında kurulmuş olup 17 senedir sadece kulp üretimi alanında uzmanlaşmaya odaklanmıştır. İstanbul İkitellide 2000 m2 alan üzerine kurulu üretim tesisi ve 65 çalışanıyla geniş yelpazede mobilya kulpları üretmektedir.

EMAKS her sene piyasaya en az 25-30 farklı modelde kulp sürmekte ve kalite standartlarında en yüksek seviyeyi yakalamaya her zaman özen göstermektedir. 

Şirketimiz Türkiye’nin en ünlü mobilya markalarının kulp ve aksesuar tedarikçisi olmakla birlikte dört kıtada 30’dan fazla ülkeye ihracat yapmaktadır. Müşterilerimizi en kaliteli ürünlerle temin etmek için fabrikamızda üretim süreçleri uçtan uca olmak üzere kurgulanmıştır. Ürün kaplama işlemleri hariç, alüminyum ve zamak olarak ürettiğimiz kulpların boyanması, özel fırınlarda kurutulması, montajı, açma 

işlemleri ve polisajı gibi işlemler kalite kriterlerimiz çerçevesinde tesislerimizde yapılmaktadır. Fabrikamızda bulunan son model metal enjeksiyon makinelerimizle özellikle zamak modellerin üretimi üstün kalitede yapılmaktadır. Aynı zamanda fabrikamızda mevcut olan yeni nesil kurutma ve pişirme fırınlarımızla boyama işlemi gören ürünlerimizde maksimum kaliteyi sağlaya biliyoruz. 

Müşterilerimizi devamlı güncel ve estetik ürünlerle temin etmek için şirketimizin bünyesinde bulunan AR-GE depart-manımızdaki tasarımcılarımız senenin 12 ayı boyunca piyasanın trendlerini takip ederek yeni modeller tasarlıyorlar. 

Yüksek kaliteyi daima öncelikli hedef olarak gören şirketimiz sürekli en yüksek müşteri memnuniyetini sağlamak için çalışmaktadır. 

  •  İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Metal İş Sanayi Sitesi 10. Blok No:42-44-46 İkitelli/İSTANBUL
  • +90 212 671 30 77
  • www.emaks.com.tr