EMİN TOSUN MAKİNE SAN. VE TİC. LTD.ŞTİ

EMİN TOSUN MAKİNE SAN. VE TİC. LTD.ŞTİ olarak 34 yılı aşan bilgi, iş tecrübesini, her türlü detay ve çözümleri hayata geçirebilmesi amacıyla Bursa’da faaliyetini sürdürmektedir. Kurulduğu günden itibaren ahşap ve aluminyum kapı işleme makineleri üretimi yapan firmamız en son teknolojiyi kullanarak en mükemmeli gerçekleştirmek amacıyla tüm çalışmalarını yüksek kalite güvencesiyle yapmaktadır. Uzman kadroya sahip olan şirketimiz genel anlamda aluminyum ve ahşap kapı işleme üzerine olup 6 farklı marka gruba ayrılmaktadır.

Her geçen gün reel politikamızdan vazgeçmeyerek, mevcut olan DOORMASTER KAPI KASASI KESİM VE DELME MAKİNESİ , TOSCOPIA DLH KAPI KOL KİLİT-MENTEŞE YERİ AÇMA makinelerimizi geliştirmekte ve yeni nesil makinelerimiz olan QUATTRO DE EMIAN KAPI EBATLAMA MAKİNESİ , TORO OTOMATİK KASA PROFİLİ ÇEKME MAKİNASI, BRT 3-EKSEN CNC MAKİNASI VE ALUMCINCO ALUMİNYUM DELİK DELME VE İŞLEME MAKİNALARIYLA üretim yelpazesini genişletmektedir.
Ülkemizde en geniş kapı işleme makinaları çeşitliliğine sahip olmamızın sebebiyle sektörümüzde , iç ve dış pazarlarda aranan güvenilir firma olmamızdır.

Emin Tosun Makine kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede ahşap ve aluminyum işleme makineleri sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir. Firmanın değişmez prensipleri arasında daima kalite, hizmet, zamanında teslim, uygun fiyat ve en önemlisi güven olmuştur. Ürün grupları ile yakaladığımız başarıyı daha da üst safhalara taşımak için her geçen gün ar-ge çalışmalarına devam etmekteyiz.
‘’Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı , hizmette dürüstlük ve kalitedir’’ prensibiyle çalışan Emin Tosun Makine gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

  • Showroom: Nilüfer Ticaret Merkezi 64. Sk. No:31 Nilüfer/ BURSA
    Üretim: Beşevler Küçük Sanayi Sitesi 24. Blok No:31 Nilüfer / BURSA
    İrtibat Telefonu : +90 224 443 62 65 – Fax: +90 224 443 62 69
    E-mail : [email protected]
  • www.emintosun.com