EN YENİ RENK VE DEKORASYON TRENDLERİ

FİLLİ BOYA İLE “EVİMLE BEN”DE

“Tam Evime Göre” diyebileceğiniz sayısız tasarım, stil ve renk trendleri, yenilenen tasarımı ile Filli Boya “evimleben.com”da sizleri bekliyor. Yaşam alanlarına dair en yeni renk ve dekorasyon trendlerini, ilham veren fikirleri ve pratik çözümleri kullanıcılarıyla buluşturan evimleben.com, yaşam alanlarının rahatlığını ve şıklığını artırmak için yapabileceklerin sınırsız olduğunu yepyeni bir içerikle sunuyor.

1465370610_FilliBoya_EvimleBen__1_

Evinize dair en yeni renk ve dekorasyon trendleri, ilham veren fikirler ve pratik çözümlerle yayın hayatına başlayan evimleben.com, yaşam alanlarına bambaşka çözümler ve dekoratif fikirler sunmaya devam ediyor. “Tam Evime Göre” diyebileceğiniz sayısız tasarım, stil ve renk önerileriyle yaşam ve dekorasyonu tek bir çatı altında toplamayı amaçlayan evimleben.com, farklı beğeni ve tarzları dünya dekorasyon trendleriyle harmanlayarak takipçilerinin beğenisine sunuyor.

Evinizin rahatlığını ve şıklığını artırmak için yapabileceklerinizle ilgili her alandan içerik sunan platform; duvar renklerinden dekoratif objelere, aksesuarlardan tasarım ürünlere kadar, yepyeni tasarımı ve içeriği ile tam bir dekorasyon rehberi özelliği taşıyor.

Filli Boya

Kurulduğu 1988 yılından beri inşaat malzemeleri sektörünün lideri olan Betek A.Ş., 1993 yılında inşaat boyları alanında Avrupa’nın en büyük boya markası Caparol ile teknolojik işbirliği yaparak, ‘’Filli Boya’’ markası adı altında Avrupa’nın teknolojik zenginliğini Türkiye’ye taşıdı. Filli Boya; yüksek teknolojiye sahip 152.000 m2’lik modern tesislerinde 1000’i aşkın profesyonel çalışanıyla faaliyet gösteriyor. Yıllık 348 bin ton üretim kapasitesiyle her üründe AB’nin büyük önem verdiği çevre koruma ve çevre sağlığını dikkate alarak, AB Boya Standartlarında üretim yapıyor. Avrupalı bir ortakla üretime geçen ilk Türk boya şirketi olan ‘’Filli Boya’’, sektörüne ilk yabancı sermaye girişini de sağlamıştır. Bugüne kadar Türk boya sektöründe henüz bilinmeyen ürünleri piyasaya sunarak; “kaliteli üretim yapan, öncü ve yenilikçi marka” kimliği kazanan ‘’Filli Boya’’, sanayide örnek gösterilen biçimde, bilinen en kısa sürede boya sektörünün en güçlü firması olmuş, 2001 itibariyle boya sektöründe pazar liderliğini yakalamıştır