En Yeni Teknolojiler, Lider Firmalar, Etkili Üretim için Faydalı Çözümler ve çok daha fazlası, Ağaç İşleme Makineleri ve İntermob Fuarlarında sizi bekliyor.

Ağaç İşleme Makinesi; 29. Uluslararası Ağaç İşleme Makineleri, Kesici Takımlar, El Aletleri Fuarı ve İntermob; 19. Uluslararası Mobilya Yan Sanayii, Aksesuarları, Orman Ürünleri ve Ahşap Teknolojisi Fuarı 22-26 Ekim 2016 tarihlerinde eş zamanlı olarak Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek. Yıllardır Ağaç İşleme Makineleri ve Mobilya Yan Sanayii sektörlerinin uluslararası arenada rekabet gücünü arttırmak adına yerli üreticileri başta Avrasya Bölgesi olmak üzere tüm dünyadan sektör profesyonelleri ile bir araya başarı ile getiren fuarlar bu yıl bu misyonunu aynı azim ve kararlılık ile taşıyor.Slogan 1

Promatt:

İntermob Fuarı’nın yeni özel bölümü Promatt ile Yatak İmalatı Makine ve yan sanayi üreticileri de artık sektörün ana tedarik noktasında ziyaretçileri ile buluşacak. Promatt ile ilgili detaylı bilgiye özel bölümün web sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz:

www.promattfair.com Slogan 5

Roadshow çalışmaları:

Ağaç İşleme Makinesi-İntermob Proje Ekibi, Ağaç İşleme Makinesi ve Mobilya Yan Sanayii üreticilerini daha fazla sayıda ve nitelikli sektör profesyoneli ile buluşturabilmek amacıyla Roadshow çalışmalarına ara vermeksizin devam ediyor. Ekip, geçtiğimiz Mayıs ayı içerisinde İtalya ve Polonya’da ilgili fuarlara katılım göstererek ve hedef ülkelerde ticaret odaları, sektör dernekleri ve ticari ataşelikler ile temaslarda bulunarak katılımcıların fuar ile erişebileceği menzili genişletmek amacıyla çalışmalarını sürdürüyor. Proje Ekibinin Tüyap yurtdışı ofisleri ile birlikte gerçekleştirdiği çalışmalar potansiyel sahibi hedef pazarlardaki bilinirliği arttırmak amacıyla artarak devam edecek.Slogan  2

Satışlar Devam Ediyor:

Sektörlerinin öncü dernekleri AİMSAD ve MAKSDER ile işbirliği çerçevesinde düzenlenen Ağaç İşleme Makineleri ve İntermob Fuarları katılımcılarına yeni iş fırsatları yaratma, mevcut iş ilişkilerini güçlendirme ve sektörün en son trendlerini takip etme konusunda katkı vermeye bu yıl da devam edecek. Bu ayrıcalığı tecrübe edebilmek için fuardaki yerinizi vakit kaybetmeden ayırın.