ENTEGRAL ENDÜSTRİYEL ÜRÜN. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

Çalışmalarımızın 15. Yılında, önerdiğimiz ürünlerin, kullanıcıların daimi beğenisini kazanması bizi gururlandıran bir unsur. Mobilyanın önemli girdilerinden olmaları niteliği ile tutkal ile vernik / cila grubunun, iyi hizmetin ötesinde devamlı bir Ar-Ge gerektirmesi, kalitede, faydada, erişilebilirlikte kullanıcı dostu olması, bu endüstriye yatırım yapanlar açısından vazgeçilmezdir, şüphesiz… Entegral Endüstriyel Ürünler, bu perspektifi yakalamanın mutluluğu ile, daha iyi ve doğruya ulaşmanın çabası içinde…

Uzun yıllardır Durante & Vivan tutkallarının Türkiye’de ve tarafımıza belirlenmiş coğrafyadaki satışlarını yukarıdaki prensipler çerçevesinde yürüttük. Müşterilerimizin tarafımıza göstermiş oldukları ilgi, bu konuda başarılı olduğumuzu teyit eden önemli bir kriterdir.

Aynı gruba bağlı Sirca S.p.A. ile de 2014 yılında vernik / cila grubunda başlayan çalışmalarımız emin adımlarla hedefine doğru ilerliyor. Çok geniş bir ürün yelpazesine sahip Sirca’nın kalitesi ile kullanıcı müşterilerimizi tanıştırma çabalarımız, pazar koşullarının dayattığı tüm zorluklara rağmen, bizi memnun eden bir seviyede…

Son olarak, edindiğimiz deneyimlerin ışığında, uzun yıllardır sattığımız Durante & Vivan ürünlerini tamamlayıcı nitelikte bir ürün grubu hazırladık. Yerel üreticilerle yaptığımız titiz çalışmalar sonucu hayata geçen Entegral – ENT grubu ürünlerin hedefi yine, her zaman olduğu gibi, kullanıcı memnuiyeti.

Entegral ailesi, geçmişte olduğu gibi bugün ve yarın da, endüstriyel ahşap sektörüne fayda sağlamaya devam edecektir : Unutmayın, bu bizim işimiz !

  • ADRES:Ferhatpaşa Mah. Mareşal Fevzi Çakmak Cad. No : 30/3 Ataşehir – İstanbul
  • TELEFON:0216 545 18 26 – 27
  • FAKS:0216 545 17 14
  • [email protected]
  • www.entegralgroup.com