ENTEnoble

2010 yılında büyük bir heyecan ve tutkuyla İnegölde üretime başladık. Her geçen gün artan üretim kabiliyetlerimizle, sırların detaylarda ön plana çıktığı, özgün koleksiyonumuzla karşınızdayız. Şıklığın farklı yüzleriyle işlendiği konforlu tasarımlar, detaylarla zenginleştirilmiş salon takımlarımızda hayat buluyor. Sürekli değişen ve gelişen moda anlayışına paralel çizgimizle, üstün tasarım ve hammadde kalitesine sahip butik ürünler üretiyoruz.

Amacımız, yurtiçindeki corner – bayii satış kanallarımızı geliştirerek, siz değerli tüketicilerimize daha çabuk ulaşabilmek, yurt dışına yaptığımız ihracatla döviz girdisi sağlayarak ülkemizin ekonomisine ve tanıtımına katkıda bulunmaktır.

Hedefimiz, sevgi ve aşkla yoğurduğumuz ürünlerimizin, tedarik, üretim ve satış kanallarında oluşturduğu hareket alanlarına katma değer sağlayarak, tüketicilerimizin yaşam alanlarına mutluluk katarak, çevremizin ve halkımızın sosyal beklentilerine cevap vererek, ENTEnoble ismini ülkemizin en saygın markası haline getirmektir.

Adres: Mahmudiye Mahallesi 29. Mobilya Sokak No: 8 İnegöl / Bursa / TÜRKİYE

Telefon: +90 224 711 12 85
Fax: +90 224 711 12 89
E-Posta: [email protected]
Web: www.entenoble.com