Erbaş Orman Ürünleri

1980 yılında orman ürünleri pazarlamaya başlayan Ergün Başkırt 1984 yılında Oğuz Atan ile birlikte Erbaş Orman Ürünleri San. ve Tic. Ltd. Şti. kurmuştur. Firma 1999 yılında kendini geliştirerek Balıkesir Yeni Sanayi Sitesi’nde iki depo daha bünyesine katarak depo alanını üç katına çıkarmıştır. Erbaş Orman Ürünleri 27 yıl önce başladığı ticari yaşamına müşterilerini iş ortağı gören bir anlayış ile gelişimini halen sürdürmektedir.

Erbaş Orman Ürünleri olarak;

• Misyonumuz;

Bölgemizde ve Türkiye genelinde çalıştığımız sektör müşterilerine kaliteli,hızlı, esnek, ekonomik ürünler ve hizmetler vermek, mobilya aksesuarları, ormanürünleri, mobilya imalatı, kapı üretimi ve teşhir sistemleri konularında uzmanve dinamik kadromuz ile birlikte oluşturduğumuz bilgi ve deneyimimizimüşterilerimiz ile paylaşmak, müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini kaliteve yeniliklerle buluşturarak onların çözüm ortağı olmak,

• Vizyonumuz;

Müşterilerimizin yaşam tarzını farklılaştırmak, farklılıklar geliştirerek kalıcı üstünlükler sağlamak, gelişen pazar koşullarına uygun olarak kaliteyi, verimliliği ve ürün çeşitliliğini artırarak sektörde öncü kuruluş olmaya devam etmekdir.

Erbaş Orman Ürünleri , çözüm odaklı çalışma, yenilikçilik, güvenilirlik ve işbirliği değerlerini ilke edinmiş bir firmadır.
 • Merkez: Marangozlar Sit. 4. Sok. No:1 BALIKESİR

  Tel: 0 266 241 45 05

      Depo: Yeni San. Sit. Cumhuriyet Cad. No:186 BALIKESİR

  Tel: 0 266 246 22 80

      Fabrika: Organize San. Böl. 6. Cad. No:14 BALIKESİR

   Tel: 0 266 281 13 81

      E-posta: [email protected]

 • www.erbasormanurunleri.com.tr